bugün

yine hüsran, yine meme yok.
Biz niye görmedik lan?

Yokluktan özlem duyulan hatun.*
teşhirci zihniyetin ürünü sunucu bağyan. güzel göbeği var o ayrı..
reyting uğruna ilgi çekmek uğruna kadın bedenini bir kasap dükkanına asılı etler gibi gösteren patronları ayıplanası, bu işe göz yuman kızlar ise doğru yola getirilesi yok efendim halimden memnunum diyorsa ona göre muameler edilesi şahıstır.
ahlak kurallarından haberi olmayan kadındır.
doğu alman güreş milli takımından kovulma spikerdir.
gerçek ismi* adına açılmış başlığa bir tek benim yazdığım hatun.*
kendim ettim kendim buldum.

adı (bkz: binnur uzuner) olan bayan.
cidden adı bilinmemektedir. resmen gizemli. *
kısıtlı bir konu ile bu kadar sıcak iletişim sağlaması takdire şayandır.

pek fazla sürmez daha nitelikli programlarda görülür.

kelimeleri hiç takılmadan peşpeşe ve çok inandırıcı bir şekilde sıralamaktadır.

hangi durumda dans etmeye başlıyor diye merak uyandırmaktadır.*
genelde aynı anda fashion tvdede çıkar*. hep gülümser, az birşey emel sayını andırır.
bikinisinin üstünü çıkarsa da çirkinliğini örtemeyecek tıntın kişi.
(bkz: on air)
(bkz: adı bilinmeyen taş hatunlar)başlığında kastettiğim kişi. birinizde çıkıp adını yazmadınız. **
erkeklerin en büyük zaafının kullanılmaya çalışılmasına alet olan zavallıcık.
son zamanların tv de para dağıtma furyasına olan rağbetin azalmasındanmıdr, yoksa ilginin arttığını gören yapımcı abilerimizin "tamamdır ya, bu hatunuda koydukmu arayan sızana kadar konuşur valla" diye düşünmelerindenmidir nedir vücuda gelmiş arkadaştır kendileri... "e benim telefonum hala neden çalmıyor" tarzı emrivakilerle ilgiyi taze tutmaya çalışmaktadır.. ama hala arayan varsa da olsundur.. devam etsindir..
hatuna bakmaktan soruyu çözemediğimiz program. güzel taktik.
kışın hayran katsayısını katlayacağı muhtemel kızımız. ama ramazanda ne yapar meçhul
kışın ne yapacağını merak ettiğim hatun.
http://img101.imagevenue....=00568_vj02_123_509lo.jpg

işte bu hatun.
yaptığı şebekliklerden dolayı acıdığım , milletin verdiği saçma cevaplarla midesi iyice bulunan, izleyenlerin araması için çırpınıp ne yapacağını şaşıran zavallı kişi.
benden para kazanmak için çok arayın beni.... hadi ama.... aloo sana diyom .... o kadar kolaykine bu para kazanma olayı .. şeklinde acaip bi tarza sahip kadın.
kendinizi tv karşısında anne, anane, babane ve daha bilimum yaşlı insan gibi hissetmenize sebep olan kişi.yahu o nedir allasen kızım git üstüne bir şeyler geçir, vah vah gidişat kötü gibi şaşkınlık ve üzüntü dolu cümleler sarfetmenize sebebiyet verir.**
(bkz: turk televizyonlarinda ilk kez)
30 kilo fazlasını verse biraz daha göze hitap edebilir bir hatun haline gelebilecek hatun..*