bugün

Ortadoğu çukurundan kaçıp Norveç'e sığınan, orada insan yerine konan, ama Ortadoğuyu bok çukuru haline getiren şeriat gereği Norveç kralının elini sıkmayan kişiler bunlar. Kralın elini sıkmayarak inandıkları ilahlarını razı ettiler. Artık ilahları onlardan razı. Ama malesef cennet denilen yerde yine onlara hiç bir şey yok. Kadın erkeğin tarlasıdır.

görsel

Not: Arap örfü dinde kıl en önemli şeydir. Kadının kafasındaki kıl örtülür. Sakal denilen kıl uzatılır. Kıldan meseleler en önemli şeyler.
Derhal def edilmeleri gereken tiplerdir.

Ulan adamların ülkesine sığınmışsınız!
Bu araplar kadar utanmaz bir millet yok. Zillet içinde yaşayıp yine de kendilerini bir bok sanıyorlar.

Cezayir, Filistin, Suriye hepsi böyle amk.

(bkz: Suriyeliler memleketlerine gönderilsin)
Ruscada cok sevdigim bir laf vardir.
Bir insan koyden cikabilir ama zor olani koylulugun insandan cikmasidir diye...
Bu arap vahabilerinide alip nasa nin icine koy, orada bile yerde elle pilav yerler.
bu tipler bile orada biz burada sürünüyoruz amk. az kaldı ama. bekleyin beni çılgın avrupalı kızlar, geliyorum.
ilginç durum. sanki "erkeklerin elini sıkmak haramdır" yazıyor kitabınızda. Neyse müslümanlar...
Cünkü namahrem bu kadar basit.
Ayrıca suan ki arap kralının rotshildin şirletlerine çalıştığını ve müslüman olmadığını yediden yetmişe herkes biliyor.
(bkz: kraldan çok kralcı olmak)
Kral stres yapmıyor size ne oluyor aq.
Aynı hızla geri gönderilmesi gereken şahısdır. Daha ilk dakikada, normal insanlarla temas ettiği ilk anda oraya uygun olmadığını belli etmiş. Kendisinin ülkesinden kaçıp "kafir" diye nitelendirdiği insanlara sığınmasına sebep olan 'kuralları' gittiği yere taşıyarak ne yapmaya çalıştığı anlaşılamayan varlıklar bunlar.
ilerde bir ülkeye sığındıklarında oranın idarecilerine götünü bile vermekten çekince göstermeyecek arkadaşlar toplanmış başlığa. Ulan kadınlar tutarlı işte senin gibi bir sümüklünün elinide sıkmıyor, koskoca Norveç kralınınkinide. Herkes sizin gibi kaypak mı olsun illa!
low iq amk
Kendi inancidir, saygi duyulmasi lazım.
Şovu seven kisidir.
Müslüman olma ile Arap olmayı, islam dini ile bedevi kültürünü ayırt edemeyen salak geri zekalı aptal ve cahil insanın yapacağı hareketi yapmış.

Allah'ın emri başkası ile önüne gelen ile dikişme Diyor, tokalaşma selamlaşma demiyor.
Adam sana balka yerini uzatıp (örn: burnunu) bunu tut demiyor.
Kendi kültürü gerekliliği ülkesine sığınmış bir insana elini uzatıyor.

Ha diyebilir ki "benim kültürüm erkek eli sıkmaya izin vermiyor" bu konuda belki haklı olabilir.
Tabi ki gidip adamın ülkesine dığınmaz ise...
Ana kalkıp dinimiz buna izin vermiyor derse bu kesinlikle islam dini değildir.
Bunu diyen imanından değil, erkek ise satiriasis, kadın ise nenfomani rahatsızlığından böyle davranıyordur.
Bu insanların camilere değil kliniklere ihtiyacı var.
Biri de çıkıp dememiş ki adam norveç kralı 5. Harald değil diye

Sözlük yazarları da cahillikte arap kızından pek farklı değil anlaşılan
Hiç saygı duymuyorum dinlere de gereklerine de. Saçma şeylere inanmanın saygıyı hak ettiğini düşünmüyorum.
Ama bu saygısızlığımı göstermiyorum kimseye. Sıkmadıysa sıkmadı, kadınla erkeğin göz göze bakması bile haram islamiyet'te. Yüzüne bile bakmamalıydı aslında. Bu esnekliği kendine tanıması ilginç.
Yine de ne yaptıysa yaptı, kral mıdır kimdir o bilmiyorum. Eminim sizden daha az sövmüştür.
Saygı "gösteriyor" çünkü.
kendi tercihidir. uzatılan eli havada bırakır veya sıkar kendi bileceği iş. ancak madem bu kadar dinimizin kurallarına bağlılar "gevur/kafir" memleketinde ne işleri var ? dinimiz bunu da yasaklıyor.

https://islamqa.info/tr/a...buyuk-kaidenin-aciklamasi

özellikle 4 numarada verilen ayet. bunlar şimdi o ülkeye sığınıp onları kendilerine dayanak etmiş, onlara güvenmiş olmuyorlar mı ? bence direkt geldikleri yere dönsünler şeriatı doyasıya yaşasınlar.
kocası dövdüğüne koşa koşa norveç polisine sığınacak müslümandır. oysa nisa suresi kocalara dövme hakkı veriyor.
hep derim, dincilik, muhafazakarlık iki yüzlülüktür.
ne dinen, ne nezaketen elle tutulur bir yanı olan olay.

inancından taviz vermiyorsan; (bkz: işgal altında kılınan cuma namazı kabul olmaz)

gayrimüslim diyarlar dinen bir küfür ülkesidir.
DÂRÜLHARP islâm'ın siyasî otoritesinin dışında kalmış olup, yönetim tarzı ve yürürlükteki hukuku islâmî olmayan bölgeler. Genel olarak islâm hukukunda kâfir ve islâm düşmanı yöneticilerin hâkimiyet ve yönetimleri altındaki toprakları anlatmada kullanılır.

bu tip ülkelerde "Cuma namazı ulu'l-emr'in iznine bağlıdır"
Ulu'l emr'in bulunmaması halinde Cuma namazı farz değildir.

ha pek çok görüşe göre ibadete mani olmayabilir, bilmiyorum.
ancak sen norveç'e giderek medeniyetini çiğnemiş, dinen küfür ülkesini islam'ın hakim olduğu yerlere tercih etmişsin.

öte yandan diğer bir ülke hiçbir zorunluluğu olmadığı halde seni kabul etmiş.
orada da görgüsüzlük, nezaketsizlik edip sanki seni zorla oraya götürmüşler gibi kaçarak geldiğin coğrafyanın adetini taşımışsın.
iran veya suudi arabistan a gidebilir. Orada tam istediği namahrem ortamı var.