bugün

eskiden günde bir paket kullanırken, günlük tüketimini yavaş yavaş azaltarak artık hiç kullanmamaya başlayan iradeli yazar.
(bkz: karga)
çaktırmadan yazmaya çalışırken,bir de noktalamaya dikkat edememektedir.
(bkz: türkçesi kıt yazar)
imla kurallarına o kadar saygılıyızki* noktalama işaretlerini kullanmayanlara, "ki" yi "de" yi yalnış** yazanlara tecavüzü borç biliyoruz. madem öle sözlük de * noktadan sonra büyük harfle başlansın dimi efem.*

(bkz: bune perhiz bu ne lahana turşusu)
(bkz: hayatı yaşanmaz hale getirmek)
(bkz: kuralcı olmak)
gelişine yazan yazardır.
yazar olmasi hata olan yazardir.
klavyesinde noktalama işareti olmayan yazardır.
(bkz: oku adam ol baban gibi esek olma)
edit: eksi oy vercek ne var, noktalama işareti sadece nokta değildir. ben de zaten ısrarla bunu anlatmaya çalışıyorum. bu entrymde de virgül konusuna bilindik bir örnekten değinip herkese ulaşmak istedim.başka bir entymde de ünlem soru işareti ve üç noktadan bahsetmiştim. ne eksi oy vermeye meraklı insanlar var ya...**
sözlükteki özgürlüğünü gösteren yazardır
(bkz: mümkünse yazmasın)
derhal öldürülmelidir. (bkz: oha)
ne kadar türk dil kurumu sözlüğü olmasada, türkçe karakter ve işaretlerin kullanılmasının elzem olduğunu unutmaması gereken yazardır.
terbiyesiz ahlaksız vicdansız yazardır*
okuduğu gibi yazan yazardır.

(bkz: okuduğu gibi yazmak)
ayara gelen yazar.
(bkz: ayara gel)
yazar olmuştur ama filolog olamamıştır. * * *
önce bol miktara gammaz yer. daha sonra bizzat şahsım tarafından moderatöre bildirilip moderatör ayarı yer. bu ayarı da almadığı taktirde;

(bkz: silik)
"oku, baban gibi eşşek olma" ve "oku baban gibi, eşşek olma" cümlelerinin arasındaki farkı kavrayamamış yazardır.
-belkim de klavyesinde o tuşlar yoktur niye aşağılıyorsunuz.

diye savunasım gelen yazarlardır. ya da noktalama işaretleriyle bir sorunu vardır. ya da gammazları ve de modları kös kös oturmaktan kurtarmak için bile bile kendini feda eden yazardır. *
gerçek hayatta vucüt dilini kullanmayan yazardır.
noktalama işaretleri = vücut dili *
uludağ sözlük te rastlanmayan yazardır. *
anlam karmaşasına yol açmadıkça pek de önemsenmemesi ve hatta bu özgürlükçü hareketi desteklenmesi gereken yazardır.
rasgele yazan yazardır. kimse bana karışamaz, noktalama işaretleri beni bozar inancında olan yazardır. yani biraz maçodur.
silik kısmını s.klemeyen yazardır.
bayağı ayar yiyen yazar bu olsa gerek.
(bkz: tamam bulduk burdaymış)