bugün

öncelikle;

(bkz: osmanli yi satan araplari biz bedavaya veriyoruz)

arap asıllı olup, kendine düşman yaratmak isteyen ve hristiyanlar, yahudiler, amerikalılar hatta yeni gineliler, kostarikalılar ve nihayet araplar'a şuursuzca hakaretler yağdıran sözlük yazar!!!!!!!!!!larına kıçıyla gülen yazar.

onlardan daha türk yazar.
severim kendisini şahsen.
(bkz: yirim)
(bkz: sanada gircem merak etme)*
amaci polemik yaratarak kendi adina 1789 entry girdirmek olmayan yazardir.

istemiyorum abiler ablalar. gercekten istemiyorm. benim adima entry girmenizi istemiyorum. ha yazilarimi mi begendiniz. ozel mesajla tebrik edersiniz olur biter. celebritiy falan olmak olsaydi derdim simdiye zaten olurdum. birinci nesilim bugune bugun.

sonra; sozlukte benim fikrime gore yanlis giden birseyi dile getirdim diye de laf sokma yarisina girmeye de gerek yok. hayir kardes oyle degil der sen de fikrini beyan edersin. oyle sacamsapan erdener bilmemne diyaloglarina da hic gerek yok. ortalik komikci kayniyor zaten. bir de siz kirlilik yaratmayin.
takip edilmeye başlanan yazar.

Tanımdı o... Ne yazsam klişeden öteye gitmeyecek çoğu kişi için. Fakat biraz muhabbet ederseniz onun klişelerden ne kadar uzak olduğunu anlarsınız. Tavsiye ederim. Gidin konuşun onunla. gb

Eleştirilerinde kullandığı üslup kanımca çok yerinde. Ne dozunu kaçırmakta ne de lafını esirgemekte. Ellerine sağlık dediğimdir.
on numara türk genci.
bazı şeylerin s.kinde olup olmaması hiç s.kimde olmayan yazar.
gerektiğinden fazla ciddiye alınan yazar.
cebelitarık ta timurlu geceler isimli bir kitap çıkarmasını bekleyeceğim medieval total war hayranı yazar arkadaşım.*

edit: istek üzerine ;

(img:#23991)
http://img213.imageshack.us/img213/2121/ohaaqng9.jpg

ikinci resim ile ilk resim arasındaki timur dışındaki en büyük fark nokia şarzı isimli yazar arkadaşımızın ispanyadaki şehrini rebellere kaptırmış olmasıdır.*

(bkz: gereksiz ayrıntılar servisi)~~
az önce olumsuz oy verdiğim yazar, hiç tanımıyorum ama elim gitti tool için fazla abartılmış dediği entryde kötü oy verme mekanizmasına..
bu geceki sohbetimizden sonra rumuzuna daha bir anlam vermiş olduğum yazardır.*
nokia şarjının yanlış yazılısıdır...
tembel bir turkce yanlis kullanimdir.
asil kastedileni ve de dogrusu nokia sarj aleti'dir.
bu sekilde kisaca denecek ise, "nokia sarjoru" olabilir idi ancak, ama o da pek turkce kullanimda degil.
hakkında girilen ''hehehe şarj yazmayı bile bilmiyor daha.'' şeklindeki entryleri şaka olarak algılamak isteyen yazar. zaten kullanıcı adı da türkçenin yanlış kullanılmasına karşı bir protesto niteliğinde. ayrıca şarj yazmasını da biliyor.
nokia cep telefonlarinin iki cesit sarj aleti vardir...
bunlarda standart olup her model nokia cep telefonlarina uyar...
bu özelligi fark edip komik bir dille yazan birinci nesil, ilginc yazar arkadaslarimizdandir...