bugün

geçmişte yaşamakla nostalji arası bir durumdur...
okur okumaz abuzittin zelzelenin açtığını anladığım başlık
(bkz: 2001 yılında açılması muhtemel başlıklar)
sene 2070 abuzittin zelzele nin torunlariyla yeni actigi baslik:
(bkz: zamaninda nokia 3310 kullanmanin karizmasi)
öğretmen karizması da denir. genellikle "ben telefonu telefon olduğu için kullanıyorum" diyen edebiyat öğretmenlerinde görülür.

edit: yapılan araştırmalara göre bir zamanlar türk halkının %50'sinde de görülebilen bir telefon modeliymiş. daha açık anlatmak gerekirse telefon değiştirmeyen aklı başında insanlar tarafından kullanılır.
edebiyat öğretmenlerine bok atmaya gerek yoktur bu karizma 2 yıl önce türk halkının %50'sinde vardı.
bir anne veya baba olunduğunun göstergesidir.

zira yaptığım araştırmalara göre her 3 anne ve/veya babadan biri bu telefonu kullanmaktadır. sebebi basit. amaç sadece ''alo'' diyebilmek.

benzer mantık arabalar için de kullanılabilir. ''ayağımızı yerden kessin yeter.''denirse (bkz: murat 131 kullanmanın karizması)
nokia 3210 kullanıp yılan oynamanın karizmasının yanında bahsedilemeyecek karizmadır.
nokia 6310'u hala kullanmak kadar keyifli bir aktivitedir eminim. piyade tüfeği gibi, ama hala karizma.
şuan bulsam düşünmeden alırım ve kalabalık içinde yılan oynarım..

iananıyorum ki millet özenir.
(bkz: önceden buralar hep dutluktu)
(bkz: paha biçilemez)
nokia 3310
bir yılan hikayesi!
bunu bilen liseli değildir, diyebilmektir.
liseliler bilmez babamın üçüncü telefonu ve son model 3310 herkes alamazdı zamanında daha sonra yeğenine hediye etmişti kız havalara uçmuştu, düşünün havasını artık.
bundan çok değil 10 sene önce var olan gelişmedir.

bırak 3310 u telefonun herkeste olmadığı zamanlardı.

hele öyle nokia falan dediğinde kimse alamazdı. sagem falan vardı kuponla alınan. ericcson a1018 vardı telefon kadar anteni olan falan.

hey gidi hey ...