bugün

biraz yaşayıp zaten öleceğiz gerek yok erkenden gitmeye.
intihar bir cinnettir, kime ne zaman geleceği belli olmaz...
intihar edecek cesarete sahip birisi, dünyadaki hiçbir güçlükten korkamaz teknik olarak. o yüzden intihar dünyanın en çelişkili olayı. yaşamak daha kolay.
kendini ikna edemiyordur.
intihar edelim de dünya üç beş pezoya mı kalsın.
çünkü her şeye rağmen yaşamak güzel lan.

sağlıklıyız, ailemiz iyi, sevdiklerimiz var, kuşlar uçuyor, adoş at gibi koşuyor, bugün cuma, akşama istikal...
inanç olarak bize ters.
Kalan ailemi her gün öldürmem.
Hem ben de savaştan kaçacak göd yok.
Hayat zaten yeterince kısa olduğundan.
“Yaşamak güzel şey be kardeşim”

Nazım’ın şiir tadındaki romanının ismi. Romandan bağımsız olarak yaşamak cidden güzel. Daha tadılacak birçok haz var ve bunu düşünmek bile sorunları önemsememeye yetiyor.

Biz öyle çabuk vazgeçmeyiz. Tarzımız değil.
Kolumu kaldıracak halim yok. Yoksa fazla çekici bir fikir.
Arkamda bırakmak istemediğim çok fazla sevenim var.

Umarım haklıyımdır. Boşuna yaşamak hoş olmaz çünkü.
(bkz: yaşama iç güdüsü)
beni önemsediğini düşündüğüm bir kaç insan ve acınası şekilde ölmek istemiyorum.
götüm yemiyor.
çok mutluyum.
Bir duvar misali beklemek istiyorum.Bir duvar yer kapladığı yüzeyde ne kadar uzun süre bekleyebilir,dayanabilir,yıkılmadan durabilir ise ben de o kadar.
Ölmekten korkuyorum.
Akıllara düşen manalı soruların cevabını bulmak için.
Madem bu bokun içine düştük, sonuna kadar gitmeye çalışacağız artık. Kolay ne bilmiyorum ki zordan kaçayım.
Acılara dayanmaya başladık sanırım , gün geçtikçe güzel şeylerde oldukça insan bir seviniyor . Neyse edemiyoruz işte fazla edebiyata da gerek yok canımız kıymetli sanırım.
ne biliyim daha gencim. belki ilerde bir umut doğar mucize falan olur diye bekliyorum. bide becerikli değilim onun için. karakterimde pes etme duygusu da yok. bakacaz.
Daha evvel ettim defalarca.

Öyle kolay kolay ölünmüyor arkadaşlar. Omzumda kaburgamda parmağımda kırıklarla şizofreni bipolar vs. deli raporuyla ilaç içmekten harap olmuş bir karaciğerle yaşıyorum.

Anında öldürecek bir şey lazım.

Herhalde birilerine silah satın almak istiyorum desem siktir lan derler.

Ha bir de şu var. Yaşayıp da yaşıyor olmanın acılarını çekmek çok öğretici.

Yaşım 32. Yaşadıkça acı çektikçe hayatın sümük silinmeyecek kadar rezil bir şey olduğunu gitgide daha fazla görüyorum.

Acaba her şey ne kadar kötü olabilir diye bekliyorum ve her defasında hayretler içinde kalıyorum.

Dünya bok çukurudur.
Evren hızlı hareket etmesin diye.
Mal mıyım aq ? Yaşamak varken ecelim gelmeden toprağın altında bok mu arayacağım, aptal aptal işlere kalkışmayın kendinizi sevmiyorsanız sizi seven düşünen insanlara saygı duyun yaşamaya devam edin.
cehennemi boylarım diye sjskx.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar