ata demirer'in tartışmasız en kötü filmi.

şebnem bozoklu'da olmasa, tvlerde bile bu filmin gösterimi olmaz. sadece onun tek başına performansı çok iyiydi. hediye sinema biletleri ile gittiğimiz için paraya acımadım ama hafta içi orada harcadığım vakte gerçekten acıdım.

herkesin yazabileceği türden replikler, sıradan oyunculuklar... sabredelim sabredelim dedik ama, 16 kişi izlemeye başladığımız filmde 2 kişi kalınca neredeyse makine dairesinin camına tıklayıp "kapat arkadaşım, biz de gidiyoruz" diyecektim. sessiz sedasız biz de salondan çıktık, 16 kişiden kimse sonuna kadar filmi izlemedi.
vasattan oteye gecemeyen film. ilk yari cok kotu degildi ama ikinci yari bildigin sacmalamislar. Hatta biara 10 dakika ormanda dolasmasini gosterdiler.
berlin kaplanından hatta eyvah eyvahtan bile sıcak ve samimi gelen film. güzel bi karakter oluşturmuş veteriner niyazi gül ile ata demirer. tam bir anadolu profesörü.
Verdiğim parayı geçtim zamanımı geri verin. Filmin gişe kaygısı ile yapıldığını düşünüyorum.ata yi çok severim gitmedigim filmi yoktur ama bu olmamış be. Nerde o eyvah eyvah serisi nerde bu niyazi.
ata demirer 'in böyle bir film çekmesi gerçekten şaşırtıcı. film gerçekten çok kötü. komedi filmi diye çekiliyor ama 2-3 kere ancak güldürüyor. ata filmi çekip oturup izledikten sonra ne yorum yaptı acaba. olmadı ama yine de vizyona sokalım o kadar uğraştık filan demiştir sanırım. ata nın en kötü filmi olarak not düşülmüştür tarihe.
Ata Demirer'in komediyle birlikte bilimin olduğu film.
Bundan yıllaaar yıllaaar evvel star tv de ata demirer in korsan tv programı yayınlanırdı. O programdaki niyazi gül tiplemesi, yeni filmin öznesi olmuş.

Güzel olur mu? Bilemiyorum. Ata demirer in sadece eyyvah eyvah serisini beğenerek izledim. O da bir yanım trakyalı olduğu için.
zorlama filmlerden biridir. film çekene devlet prim mi veriyor teşvik mi veriyor anlamadım adamlar çekmiş olmak için film çekiyorlar. evet.
kimsenin beyenmediği film.
senaryo grubunda vedat özdemiroğlu gibi bir laf cambazının bulunduğu film. umarız, güzel bir film bekler bizleri. ata demirer'in eyvah eyvah serisinin ilk filmi en güzeli olup, diğerleri de azalan bir komikliğe rağmen, çıtasını yine korusa da, son filmiyle yine güldürmüştü; berlin kaplanı ise zannımca vasattı. yine de, ata demirer'in en iyi gerçekleştirdiği işlerden birisi olan taklit olayıyla, bu güzel tiplemenin altında kalkabilir. bekleyip görmek lazım.
(bkz: bukalemun)
(bkz: bok yoluna gitti niyazi)
9 kasım 2017 tarihinde tv 8 de yayınlanacak olan ata demirer filmi.
Boş film. Güzel gibi gidiyordu ama uyduruk olmuş. Absürt yapmaya çalıştılar herhalde o da olmadı.
An itibariyle star tv'de izlemekte olduğumuz keyifli , eğlenceli film.