bugün

marty mcflay'ın giydiği ayakkabı markasıdır. doktor bey * amcası almış ona.
Dunya spor giyimini tekeline almis firmadir.
Güzel bir spor markadır.
2015 yılı cirosu 30 milyar 601 milyon dolar olan şirket.
(bkz: zall kırdın yine parayı allahsız)

bir anda sözlük görüntüsünü değiştiren markadır.

Korktum lan*
Cidden bugün "sözlukte yazarlara yani sisteye giriş yapanlara reklam olmaması" konusu aklimdan geçmişti. Zall çıkardı masaya koydu.
Tema rengi hos olmusta aga entry arasina koysaniz o reklami daha guzel olur banner da hic olmadi.
(bkz: götürdü ulan parayı)
görsel
Dün aldım cokta ucuzdu.cevremdekiler orjinal değil diyorlar galiba cekemiyorlar beni...
internet sitesinde süper ayakkabılar olan ama şubelerine gidince o ayakkabılardan bir tanesi bile olmayan marka.

Kendi internet sitesinden mi sipariş versek napsak?
Ayakkabı aldım görüntü var ama rahatlık yok degistiricem faturasi duruyo başka şubede degisirler mi acaba?

New balance in ayakkabilari pamuk gibiymis kuş gibiymis lan bunu farkettim.
Reklamın kötüsü olduğunu gösteren firma. Yarın tepki olarak nike eşofmanımı bıçaklayacağım.
Ufaktan sinirlendirmeye başlamış reklamdır. Sayfa geçemiyoruz len!
Not: en azından kız güzel olsa.*
Yav yeter yeter bu nedir ya restart yapiyorum gene cikiyor. Entry giremedim dogru duzgun be. Acilista rengarenk uni reklamlari burda ashortmen sacmaligi yeter da. Bari yogun olmasin.
Reklamını siktiğiminin.. Bir ürününü Alacağım varsa da almam bu agresif reklam politikası yüzünden.
ayak kokusunu çözmüş sanırım. 4 ay oldu kokmadı ayakkabı ilginç .
adidas çok koku yapıyordu
free rn modelleri efsane rahat.. free rn distance kullanıyorum şu an, tavsiye ederim..
push up olup müthiş olmayan bişey söylesene bana.
ingilizce de "nayki" şeklinde telaffuz edilen spor giyim markası ve sponsoru.

"nayk" diye okunmaz.
35,5 numara ayakkabilari ayagima uyan spor giyim markasi.
Eskiden severdim ancak bazı insanlar o fosforluları gözüme soktuğu için artık beğenmiyorum.
yunan mitolojisinde zafer tanrıçasıdır. roma mitolojisinde victoria olarak geçer. telaffuzu nayki, nikey ve direk nike olarak gerçekleştirilebilir.
Uzakdogu'da Cok fazla cocuk isci calistiran (gunluk 1.25dollar) sozde dunyanin en iyi markasi. O cocuklar karnini bile doyuramazken o da yetmiyormuş gibi sokaklarda yatip kalkiyorlar. Bu sebeple - bu olaydan haberim yokken- aldigim bir ayakkabim var sadece bu markaya ait. Başka da bir şey almadim. Siz havali oldugunu dusunup paralari gömerken şu an bir cocuk akşama kadar calisip gece ac karnina kutunun icinde uyuyor.
Cumartesi işe başlayacağım, ama ben reebokçıyım ya.
piyasaya sürdüğü yeni spor ayakkabı modelinin altında Arapça "Allah" yazısını andıran bir logonun kullanılması Müslümanların tepkisine yol açmıştır.
https://www.sozcu.com.tr/...aga-kaldirdi-3333656/amp/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar