israil markasıdır.
3-4 senedir Kayserispor'a on numara 5 yıldız harika formalar yapan firma.
Kayseri gibi harika bir şehrin takımına da zaten böyle güzel formalar yakışır.
Modelleri çok kötü. Nerde o eski air serileri.
eskiden aldıklarımızı giyiyoruz artık napalım.
görsel
o kadar sacma fiyat politikasi var ki 10 senelik nike mu$terisi olan beni kaybettiler. kusura bakmayin ama orta duzey bir spor ayakkabiya da 600 700 lira bu memlekette verilmez.
Bir markadır anlayamadığım.
Türk milli takımı olarak acilen anlaşmanın sonlandırılması gereken marka.

Bu milli takım formamız Nike amblemi bayrağımızın üstünde.
görsel

Bu da ingiliz forması Nike amblemi bayrağın altında.

görsel
Aynı marka benzer forma ama olaya bak. Amk çocukları siz kimsiniz amk? Hemen iptal edilmeli. Evet.
https://youtu.be/_EUQsHNFSRU
Şu nike boyama videoları beni bitiriyor ayakkabi 5x güzelleşiyor.
Sevdiğim bir markadır ancak son zamanlarda türkiyede olan ürünlerinin fiyatları abartılmış geliyor .
Rahatlığı için tercih ettiğim ama son zamanlarda ayakkabıların uçları patladığı için giymeyi bıraktığım marka. Puma daha dayanıklıdır. 300-500 arası veriyorsun 5-6 ay sonra patlıyor. Hele koşu ve ağır spor yaparken giyiyorsanız 3 ay ancak dayanır.
Lfc için ürettiği formaya fena düştüğüm spor ve giyim markası.
görsel
bir çuval parayla nike mağazasına gidiyorsunuz ve 1 çift alıyorsunuz.
amerikalılar nayki, ingilizler nayk diye okur.
görsel

(bkz: swh).
nayki diye okunur nayk diye söylenir.
nayki diye okunur.
Abd’de homelessların (evsiz sokakta yaşayanlar) giyindiği marka.

Buradaki evsizler lcw abddeki evsizler nike giyiyor arada nasıl bir uçurum var siz düşünün.
Son 1 ayda baya problem yaşasam da bugün gelen personel kıyafetleriyle yapılanları bi nebze de olsa hafifletmiştir. Şaka şaka şirketle problemim yok yeni ekibimle anlaşamıyorum konuşmuyorum sadece son çare şirketteki yöneticimi arayıp serzenişte bulundum, faydası olmuş hepsi melek gibi oldu adam 1 senede 1 defa aradı vs demiş kele.
en az 5 yıldır hiçbir ayakkabısını almadığım marka. kendimi tamamen adidas'a vermiş durumdayım.
it is called k u r G ü n c e l l e m e s i .
görsel
Islak mendil ile siliyorum çıkmıyor, bez olan yerler temizlenmiyor. Çamaşır makinesine de atmak istemiyorum, ne yapsam Ne ile silsem ayakkabıya zarar vermeden çıkartırım bunları acaba ki?
Böyle de kirli olunca giymek istemiyorum :(

Amblemini bir öğrencinin tasarladığı Bir ayakkabı markası.
piyasaya sürdüğü yeni spor ayakkabı modelinin altında Arapça "Allah" yazısını andıran bir logonun kullanılması Müslümanların tepkisine yol açmıştır.
https://www.sozcu.com.tr/...aga-kaldirdi-3333656/amp/
Cumartesi işe başlayacağım, ama ben reebokçıyım ya.
Uzakdogu'da Cok fazla cocuk isci calistiran (gunluk 1.25dollar) sozde dunyanin en iyi markasi. O cocuklar karnini bile doyuramazken o da yetmiyormuş gibi sokaklarda yatip kalkiyorlar. Bu sebeple - bu olaydan haberim yokken- aldigim bir ayakkabim var sadece bu markaya ait. Başka da bir şey almadim. Siz havali oldugunu dusunup paralari gömerken şu an bir cocuk akşama kadar calisip gece ac karnina kutunun icinde uyuyor.