bugün

Zaten seni tehdit ediyor evini adresini ismini öğrenirim diyor. Sonra kahve içeriz diye gerçek fikrini saklamaya çalışıyor. Ne adamlar var dünyada mafya olmuş herkes. Neyse hakim bunlarıda değerlendirir.
Demin idealistti şimdi mafya oldu.
Yazdıklarını gene silip kaçmış puajajajsjsjs ulan olm fazla değil 2 dakika delikanlı rolü yap yeter bize. Hay allam yha *

Bu arada bilmeyenler için söyleyelim. Sadece sennn diye küfürbaz bir arkadaş var o yazıp yazıp kaçıyor onunla tartışıyoruz, yoksa kendi kendimize deli gibi konuşmuyoruz nihavend le.
Istediği kadar silsin yargıdan kurtulamaz.

sadece sennn denen alçak benim gazi mustafa kemal paşa'ya düşmanlık yaptığım bir tane entry, bir tane başlığımı gösterebilir misin?
ne güzel dünya istediğine fetöcü de, istediğine devlet, atatürk düşmanı de.
ekledim tabii hakim karşısında hesabını vereceksin
Malum kitlenin kendisine cevap veremeyince küfre sarıldığı yazar. Doğruları yazmasıyla bilinir.
bir troll.
NL, eminim güzel bir insandır. Tanımıyorum. Ancak ilginç bir uygulaması var.
Yazıp yazıp sonradan sizin cevabınız ile mağdur olmaya, mağdur edebiyatı yapmaya çalışıyor.
Amacı tazminat yoluyla para kaldırmak mı diye düşündürüyor insana.
Kalbindekileri Allah bilir.
Demin, sadece sennn nikli küfürbaz arkadaş kedi gibi miyavlarken şimdi aslan kesilmiş. Belliki birileri bu safa gaz verip bunu yem olarak kullanıyor. Ne diyelim bu son yazdıkları bayağı ağır olmuş hakim karşısında iyice boka batıyor haberi yok.
Vpn güveniyor, bilmiyor ki Biz onu da çözüyoruz. Bizim hukukçularımız da mükemmeldir ayrıca.
Belli bu şimdiden bizlere fetöcü diyerek kendiside Atatürk laiklik diyerek aklı sıra hakimi etkilemeye çalışacak onun alt yapısını yapmaya çalışıyor. Halbuki biz mahkeme salonlarında bu numaraları çok gördük ve tedbirliyiz.
Hakime FETÖ’nün terör örgütü olduğunu bilmiyorum diyecek, hakim de buna...
Neyse.
Silivri soğuktur.
Birine FETÖ’cü demek, küfür etmeye benzemez terörle mücadele girer devreye farkında değil ama öğrenecek.
fotoğraf almaktan bi hal olduk 13 tane.
Sana küfür ederken bile elleri titriyordur bu tırsağın. Altından gelen kokuyu saymıyorum bile.
Vatan hainlerini üzmüş, vatanını milletini seven, benim gibi vatan sevdalısı yazar kardeşimdir.
(bkz: sik kafalı japon askeri).
Bülent uygun kendisini silkelemiş galiba. Sabahtan beri sıçtığı organı yanık geziyor. Puhahahaha.
sürekli çapulcu ve fenerli o.ç. saldırısına uğrayan talihsiz yazar.
Fred üzdü mü len seni puhahahaha.
--spoiler--
Fred üzdü mü len seni puhahahaha
--spoiler--

Güldüm.
Sen Ağlıyon mu len, dunden beri sesin çıkmıyor?
Nickini her gördüğümde nihavand tanga olarak okuyorum.
Bu adamın mühendis olmadığına o kadar eminim ki.
Diyanet işlerinde çaycılık yapıyormuş, audi a8 tahsis etmişler kendisine sözlük trollerini göreve davet ediyorum.
Gömülü sistem uzmanı elektrik elektronik mühendisi bir yazardır.
iyi gömer.
Yazılımı yani mikrodenetleyicilere. Yanlış anlasilmasin.
takımı asla elle gol atmamış, juventus ve marsilya' nın aksine şike soruşturması geçirmemiş, olmayan penaltılar kazanmamış, şampiyonlar ligi gruplarında sıfır(0) çekmemiş olan yazar. bu gurur ona ait...
Hiç 10 sene şampiyonluk görmediği bir süreç olmamış yazar. Olan vardır tabi.
(bkz: dinlene dinlene dövülesi yazarlar)