bugün

nihavent parçanın linki.

http://www.youtube.com/watch?v=vcFWDbHL6Pw
göksel baktagir ile istanbul sazendeleri gururla sunar.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=NEZJViwa664
--spoiler--
Türk Sanat Müziginin tam anlamiyla asturiasidir.
rock versiyonuda mevcuttur. orjinali kadar olmasada yinede güzel yapmışlardır.

(bkz: darkphase)

gitar çalan arkadaşlarında egzersiz olarak yapmalarını önerdiğim şarkıdır aynı zamanda.
kemani kevser hanımın muhteşem bestesi...
(bkz: )http://ulu.so/uhfzg5
muhteşem beste. adını bilmediğimden bir dönem takıntım halini almıştı. kanunu çok daha sevdiren.
bamabaşka bir dünyadır. herkes hayatında bir kez dinlemelidir.

görsel
Lm380 ile diyafon yapıp, kaveciden çay isteyen yazar.
artık beni oylamayan bir yazar. nihavent'in 3. hesabı sanırım.
kötü niyetli bir yazar. sevmem.
görsel
görsel
(bkz: 17 aralık darbe girişimi) başlığında bana fetöcü diyip küfreden edepsiz yazar. Kodumun çomarı git bi yakın tarihe bak bakalım kimler kimlerle beraber cahil herif.

görsel
Boş beleş saçma bir insandır.
Ben ve ekibim y.olan adamın tarağını kökünden koparacak bir sistem üzerinde çalışıyoruz panpa.
fiber hat üzerinden internet üzerinden çalışacak az kaldı.
--spoiler--
kodumun çomarı git bi yakın tarihe bak bakalım kimler kimlerle beraber cahil herif.
--spoiler--

entryi yeni gördüm lan, kodumun çapulcusu.

sayın cumhurbaşkanımız geçmişte yapılan hatadan dönüp fetoyu bitirmeye başlayıp, kararlı bir mücadele sergilerken, kimler kimlerle berabermiş. zaman gazetesini kapatamazsınız diyen, samanyolu tvye çıkıp fetoculara yanınızdayız, destekliyoruz diyen kim. ulan fetocülerin gazetesini de televizyonunu da kapatamazsınız diyip kapısında eylem yapan kimlerdi beton kafalı herif.
devlet tüm kararlılığıyla mücadele ederken...

görsel
Tipik, klasik aşşşağılık bir aktroll.
öldü sandım.
Fetocular ile göt göte yaşayıp ülkede Ordu dahil tüm kurumların içinden geçen ve efsane feto mücadelesi yapan ama nedense akp içine çöreklenen fetocuları göremeyen avel, bir de kendinden başka herkese fetocu diyen müptezel.
tanımam etmem.
fetoyu bitiren reistir. reise teşekkür etmeniz lazım ama çapulculara neyi anlatıyorum.

pkk'yı da neredeyse bitiren reis ama destek olacaklarına sınır ötesi operasyon teskeresine hayır dıyorlar.

sonra megrü mögrü habor sie kodumun çapulcuları.
(#46065688) her gördüğün muhalifi chp'li zannettiğin için sana cevap vermeye pek gerek duymuyorum sevgili çomar. maklubeni ye sütünü iç yat.
görsel
Ben hayatımda bırak chp sol bir partiye oy dahi vermemiş bir insanım ayrıca refah veya saadet tarzı din bezirganı partilere de oy vermedim. Bıyıklı reisin fetöyü felan bitirmedi bitirdiyse darbeyi araştırma komisyonunu neden acele bir şekilde dağıttınız?Ayrıca PKK denen it sürüsünü bir önceki hükümet bitirmişti onun üzerine konmaya çalışmayın ki teröristlerle açılım ayağına müzakereyi reisin yaptı herkesi kendiniz gibi aptal sanmayın.Burada gelip de karşıt görüşlü herkesi terörist diye yaftalamayı bırakın.Biz senin reisinden de senden de bu vatanı çok seviyoruz ve ABD,Rusya veya ab’nin kıçında dolaşmıyoruz.Hadi ikile bilmiyorsan git ağa babalarından öğren.
--spoiler--
pkk denen it sürüsünü bir önceki hükümet bitirmişti
--spoiler--

hakkaten kafanızın içinde beton var sizin. pkk falan hiçbir zaman bitmedi. sadece eylemsizlik kararı almışlardı o da elebaşları apo yeni yakalanmıştı, akibeti ne olacağı belli değildi. idam edilmesinden korkuyorlardı. ancak ilerleyen zaman içerisinde idam edilmeme şartıyla teslim edildiği anlaşılınca ve bir de üstüne üstlük ab sevdamız dolayısıyla asla idam olmayacağı anlaşılınca rahatladılar ve kestikleri ateşe yine başladılar.

terörle mücadele geçmişte hiç olmadığı kadar başarıya ulaşmış durumda.

açılım evet hata idi bu adamların anlayacağı dil iha ile tepelerine bomba indirip yok etmek. hdp denen parti ile de asla yakınlık kumamak. kapatmak çare değil, hemen yedekteki partiyi devreye sokuyorlar. yalnızlaştıracaksın, dışlayacaksın bunları. asla ittifak yapmayacaksın. ama bunu yapmayı bırak adamlardan talimat alıp operasyon teskeresine hayır diyorlar yazıklar olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar