bugün

12 yaşında bir çocuk. bugün oyun oynarken polisten çıkan ateşin başına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti.

ben de buradan elimden bir şey gelmese de diyorum: çocuklardan korkan devlet, allah belanı versin.

http://www.etha.com.tr/Ha...is-kursunuyla-yasamini-y/
çocuklardan korkuyormuş ulan sen önce kendi çocuğuna sahip çık.

ben 12 yaşımdayken türk nedir kürt nedir bilmiyordum amk. küçücük çocukları potansiyel terörist yap sonra eee dövlet böze föşikliy ediyii.
siz çok şımardınız gör bak devlet neler edecek daha.
Siyaset, para, iktidar uğruna harcanan, kullanılan, can veren çocuklardan sadece birtanesi. Medyaya yansiyabilenlerden birtanesi.
Kendisinin katili olarak tutuklanan polis asıl katilin başka bir polis olduğunu itiraf etmiştir.
Zamanında söylemiştik arabada plaka taşımayan ve emniyette bulunmayan silah taşıyan polislerin olduğunu söylemiştikte kimse takmamıştı.

http://www.haberler.com/o...n-itirafi-7005829-haberi/
Terörist piçin teki. Polis tarafından hakkettiğini bulmuş gebertilmiştir. Vatan millet konusunda hümanist olunmaz.Çocuk falan umrumda değil isterse 2 yaşında olsun. Bu kürt teröristlerin fişini daha çocukken çekicen hatta analarından başlıycan ki terörist yetiştirmesinler.
seninde bayramın kutlu olsun Nihat.
doğum tarihi ocak 2003...
görsel
görsel
Beni alakadar etmemektedir. Orayı savaş alanına çeviren militan bozuntuları düşünsün.
12 yaşında polis tarafından öldürülen masum bir çocuk. şimdi hemen beni kürtçülük veya kürt olmadığımı anladıklarında kürt sevicilikle suçlayacaklar. zerre alakam yok ama inanmayacaklar. varsın inanmasınlar çünkü ben yazmazsam kimse yazmayacak biliyorum.

doğuda polisin açtığı ateş sonucu öldürülen çocuk. öldürüldüğü yerde çatışma yok. terörist yok. pkk 3-5 tane çocuğun eline şeker, çikolata tutuşturmuş zırhlı panzere taş atıyor.

doğru mu değil? pkk'nin ölümde payı yok mu? var. pkk terör örgütü müdür? evet.

fakat şu başlıkta 12 tane entry var, biri de çıkıp ulan mk polisi hiç mi vicdanın sızlamadı sana isabet ihtimali olmayan taşlar için ufacık çocuğa sıkarken. demedi. demez.

sahi neden demez? 12 yaşındayken siz neyi idrak edebiliyordunuz? hayır bu ne biçim bir şeydir ki? vuran polis mesleğine devam ediyor. insanlar kahraman edasıyla karşılıyor. az bile diyor.

ulan 12 yaşında çocuk lan, biri de kalkıp polis'e (edeceğim bir çok küfür varda) bir kelime saydırmamış. 2 tane kürt milliyetçisi gelmiş kendinden diye sahiplenmiş.

ama bir kişide gelip dememişki nasıl bir ülkede yaşıyoruz, ulan allah'sız polis hiç mi vicdanın yoktu diye.

sonra ırkçı dersem bende size kürt milliyetçisi, kürt sevicisi, oluyorum. fakat siz ırkçı olmuyorsunuz.

yada sizin ağzınızla bölücü vatan haini, az bile değil mi beyler? az bile keşke tüm hepsi ölse çoluk çocuk demedende kurtulsak? değil mi?
üzmüştür.