bugün

mahallenin cazgır karılarını geçmiştir. kendine adam diyenden bu kadar çok dedikodu çıkar mı ya!
türkiyenin en gereksiz adamıdır nihat doğan.
ağlarken gözünden yaşı süzülmeyen ender insanlardan.
hadi diğerleri anası, babası, karısına ağladı da sen niye arkadaşını gördün diye o kadar ağladın hacı? bu ne yapmacıklıktır?
bu kadar hasrete dayanacağını sanmıyorum artık. biri elesin şunu. üzüliyrum.
annesini gördüğünde ağlamaktan gözünde yaş kalmayan insan. yarın ne olacak bekleyip görücez.
mikro tayyip.
bana çanta taşıtıyor diyerek eski eşi seda sayandan boşanmış birisidir. ideolojisi ile Türk halkının siyasi ideolü olan bir türkücüdür. türkücü mü siyasetçi mi edebiyatçı mı yoksa filozof mu olduğunu anlamadığımız bir doğandır. doğmaz olsaydı
ayet gibi konuşan adam. sürekli bi "dedik ki", "fitne ficur", "hizipçilik" falan diyor. bi kendini bir şey sanmalar, bir bir şeyler. konuşurken sanki amfide sunum yapıyor adam.
tsunami gibi adamdır, önünde durulmaz, sadece ruhunun önünde diz çökülür.
hiçbir şey yapmıyor ama kameralara konuşurken birinci çoğul şahıs kipinde konuşuyor. çakalll.
survivor isimli yarışmada hatim indirmeye başlayan yarışmacı.

bir yarışmacı, daha fazlası değil.

--spoiler--
lebiron, lebiron
--spoiler--
survivor ünlüler gönüllülerde ödül oyunuyla alakalı olarak acun miamiyi ve miami heats'i anlatırken lebron james ve dwyane wade var dediğinde chris bosh da orada abi diyerek nba bilgisi ile bana "hassiktir" çektirmiş kişidir. nihat dogan nba ne alaka lan.
Şu an yine felsefe sıçıyor... william wallace dan filan bahsediyor!derya büyükuncuya;abi tavsiyelerinde bulunuyor!senin konuşmalarının üstüne sifon çekilir nihat doğan,mümkün olduğunca az konuş.ohh yeahhh!
(bkz: peçeteden kendi çabalarıyla doğmuş)
anadoluculuğun geldiği son noktadır bu adam. " biz aşığız yav, biz bu memleketin kedisine bile aşığız, benim goyunum avrupanın goyunundan başka bakıyor yav..." gibisinden cümleler ile memleketçiliğin yeni bir yorumunu yapmıştır.
eskiden severdim, gariban çocuk derdim. şimdi acıyorum kendini madara ediyor.hasta olduğunu düşünüyorum.
Nihat Doğan bu yarışmaya gitmeden Türkiye de geyiğe malzeme olan bir adamken şimdi orda itibar kurtarmaya çalışıyor.Ama insanların çoğu gene ne saçmalayacak bu bodur tosbaa modunda olduğunun farkında değil kendisi.Gerçi Acun Farkında o yeter.
kendisi oyunlardaki en güçlü rakibini(Derya)finale çıkmadan sms'te, sms'teki en güçlü rakibini de(Taner) oyunlarda yenmek için taktik yapmaktadır. Geceleri ben bu Taner'i sms'te nasıl yenerim lan diye zırıl zırıl ağladığı kesindir.
dün geceki oyunda sporcu derya'ya ve şaklaban soytarı ama fiziksel güçlü taner'e rağmen söke söke aldı dokunulmazlığı.. anasının ak sütü gibi helal olsun o na.

derya, taner, pascal* bir am uğruna salak salak dolanıp, adaya ne için gittiklerini unutmuşlarken, nihat gayet mantığıyla oyunlara ve yarışmaya adapte olmuş durumda.
derya büyükuncu denen milli sporcumuz, 20 senedir ay yıldızlı bayrağı taşıyor olimpiyat açılışlarında yüzmilyonlarca insan izliyor o törenleri sen kimsin a şaklaban oğlan? vatan millet diye gözyaşsız ağlıyorsun birde yalandan. gücenme ama tıpkı evde kalmış fitne fücurcu fesat karılar gibisin. "pascal bana saldırdı kendi daha çok darbe aldı" diye sürekli laf sokmaya çalışmalar falan. diyelim ki pascalı sen dövdün ee ne oluyo dövünce saf mısın len sen? lise 2 talebesi misin otuz küsur yaşında adamsın güya gardaş. gardaşş. senin de yapacağın programa seçeceğin yarışmacılara sokayım acun efendi. coca cola reklamı mı yapıyorsun ne yapıyorsun sen ağzına sıçmışsın canım survivor formatının.
lüzumsuz peçete benzetmesinin en çok yakıştığı filozof.
özleme işinin de bokunu çıkarmıştır, notebook falan öpmektedir.

askerlik yapmamış mı bu adam, o yaşa kadar annesinden hiç uzak kalmamış mı? inanmak zor!
kendini ne sanıyor denilesi çakma filozoftur. ses tonuyla filozof olacağını zannediyor. o kaybedince birde bahnesi var sanki bütün oyunları kazanacak diye bir kaide var.
metroya binen insanların seslerini ,koşuşturmalarını özledim. ama hiç metroya binmedim.