bugün

sesini duyduğumda bile gülesim gelen şahıstır kendisi.
işe herkese laf yetiştirmeye çalışarak başladığı ve ön plana çıkan insanlar hakkında da herkesin birşey söyleyeceğinin kesin olmasından, o laf söyleyen herkese laf yetiştirmenin imkansız olduğunu anlamadığı için sonradan baltayı taşa vurmuş türk , kürt türkücü. sonradan çok beylik laflar, "adamlık taslamalar" la devam eden kariyeri, diğer insanlara ağır ithamlarda bulunması falan, yakışmamıştır.

bir insan insanların kendisini ciddiye almadıklarını, ya da onun söylediklerini zaten bildiklerini anlayıp bilmelidir. hata, "benden başka kimse adam değil, en acayip adam benim" mantığındadır. hele gene geçen gün bu youtube´da seyrettiğim bir video da "sözlüklerde yazanların benim koyunlarım kadar aklı yoktur" şeklinde bir değerlendirmesi vardır ki, evlere şenliktir.

nihat cığım, sen okuyabiliyorsan, türkülerini oku, kaset yap, müzik yap şunu yap bunu yap...ama sen peygamber falan diilsin. bunu sana birisinin hatırlatması lazım.

bi de öyle herkese laf yetiştirme. sen de bi adet ağız var, türkiye´de 75 milyon tane var. imkansızdır, sana söylenen herşeye cevap veremezsin. harap ediyosun kendini, bizi de çok üzüyorsun.
Survivorda aptal hareketleriyle insanları yarıcaktır.
Türkiye'de para kazanabilmek için salak, ünlü ve vasıfsız olmanın yettiğini gösteren insandır.
sörvayvıra katılınca kendini aşmış, evrimleşmiş, fenomene dönüşecek bir hal almış halk kahramanı. yeni nesil gazman olacak.
zeki insandır. herkese aptal ayağına yatar ancak, herkesi aptal yerine koyar. ahanda 1877 entry, ve nice sitelerde hakkında girilmiş girdiler, yok salak nihat doğan şunu dedi bunu dedi. işte adam popülaritesini arttırdı mı? arttırdı. ayrıca güldürüyorda. helal olsun, en azından diğer sanatçılar gibi başkalarının hakkından ünlü olmaya çalışmıyor.
survivordaki hareketleriyle, konuşmalarıyla izleyiciyi yerlebir eden, benim olmazsan taciz ederim adlı şarkıyı söyleyen adam.
şaka gibi birinden bu cümleyi duymak şok etmiştir zira hala gerçekliğini sorgularım nihat doğan abimizin, rayting malzemesidir filan ama kurtlar vadisine çevirmiştir survivor'ı.

"burası sörvaybör beyler burda şaka yok herşey gerçek" naralarıyla hayatının savaşını vermiştir, o naralar diablo 2'deki bonebreaker nickli barbarian'ımı anımsatmıştır ayrıca ülkeye veda konuşmasıda unutulmamalıdır çünkü ulusa sesleniş kıvamında, ağlayarak şiir yazma modunda yapılan anlamsız bir eylemdir.
(bkz: kim tutar seni)
yalnız kalmak istediğinde kimse seni rahatsız etmez.
nihat doğan:siyah bir yılan varr!
pascal nouma:dikkatli bak o yılan değil.
survivor dan sonra kesin teşhisi koydum ben bu adama. bu arkadaş ne yaparsa bence bilerek yapiyor, baktı bu ülkede prim yapan bu, salağa yatiyor bilerek. yoksa bir insanla aynı konularda bu kadar taşşak geçildikten sonra ısrarla aynı hareketleri söylemleri yapmaz diye düşünüyorum. son bir yıla baktığımızda kendisinin medyada ve çeşitli projelerde epey yer aldığını görüyoruz. eminim internette kendisiyle ilgili geyikleri okuduğunda kıs kıs gülüyordur. zira kendisi bunlar sayesinde paranın amına koymaktadır.
beyaz showda tiye alınmıştır.
"burası sörvayvır. burda şaka yok heiiiirrrşeyy giiirçeeeek." sözlerinin sahibi.
her hareketinde dikkatleri üzerine toplamayı amaçlayan televizyon sisteminin sol tarafı.

ayrıca potansiyel bir müdür yardımcısı.
idolüm.
şu sıralar survivor'da ağlamaktadır.

ağlamasının sebebi, ezan seslerini duymayı ve metrolarda gezen insanları görmeyi özlemesiymiş. acun bu adama cuma pazarından bir ezan okuyan saat alsın bari ya, yüreğim burkuldu şu an.
yine döktürmektedir.
kaçmayı planlamaktadır.
Timsah gözyaşlarına başladı yine. Daha iki gün oldu, hemen yalanlar başladı. lan bu adamın hayatı yalan valla. Dediği hiçbirşeye inanmamak lazım.
3 gündür coconut yiyormuş.
ağladı..
acıdım şerefsizim
kendini kurtuluş savaşında sanan zat.

burası survivor. burada şaka yok. her şey gerçek.
az önce survivor ünlüler programında hüngür hüngür ağlayan şarkıcımızdır. ne sabah kahvaltılarını özledim, ne tulum peynirini, ülkemin ezan sesini özledim deyu kameralara bakıp aslında açlıktan ağlayan, şöhretin bir insanı getirebileceği son noktayı gösteren şarkıcımızdır. hem metroseksüel olup, hem anadolu çocuğu olabilen bir yaşam formudur. ülkesinin biricik bekçisi, sevgi pıtırcığıdır.
(bkz: yok artık nihat doğan)
ödül oyunu sonrası yerdeki sepete hızla koşup smaç vurmaya çalışmıştır.
survivor ünlüler gönüllüler'de bir kutuya basket atar gibi bir şey attıkları yarışmadan sonra;

- ilk başta iyi bir grafik tutturduk. daha sonra benim grafiğimde bayağı bir düşüş oldu ama pascal'ın beni motive etmesiyle ''yok artık nihat doğan'' oldum hehehe.

gülmedim değil lan.

(bkz: yok artık lebron james)