bugün

venezuela seyahatinde başına darbe almış olması muhtemel medyatik unsur.
görsel
hugo chavez'in cenazesinden dönmüş ve havaalanında "Sizin emperyalist düşmanı dediğiniz, sizin idolünüzün, liderinizin cenazesini kaldırmak da bize düştü." diye beyanat vermiş zat-ı şahane.

biz de tören için falan cenazeyi beklettiler sanıyorduk; meğer kaldıracak adam bulamamışlar.

http://haber.gazetevatan....agladilar/521428/1/gundem
http://sozcu.com.tr/2013/.../nihat-dogan-klasigi.html

görsel
takdir ettim, gerçekten de gözlerimi yaşarttı. hani şu troll olarak nitelendirilen, adam yurduna konulmayan nihat doğan bile, şu dünyada nelerin döndüğünü farkedebilmiş kendi halince. tamam nihat henüz sağını solunu da bilmiyordur ama yaptığı eylemin bu kadar da tiye alınması ayıptır.
hakkında olumsuz eleştiri yapınca kükrüyor. o yüzden nihat doğan is everything.
neyse ki chavez'in cenaze namazı filan kılınmadı aksi halde kendisinin neler yapabileceğini hayal bile edemezdik.

http://youtu.be/WV-PjKiThrI
10 dakika konuşup hiçbir şey anlatamayan ender insanlardan biridir.

http://www.youtube.com/watch?v=C7zIw5PNHNI

Kendisini sevmeyenler-eleştirenler direk olarak ateist-komünisttir! desene bende komünistim. vay arkadaş ya. *
aykırı sorular programındaki ünlü.
Enver Aysever'in iyice maymuna çevirdiği feylozof-imiş(!!!!)
zamanında "benim olmazsan taciz ederim." gibi şarkılar söyleyen bir adamdı. ne yaptı ne etti piyasada kalmayı başardı, bahsi geçen şarkısından başka şarkısını da bilmem, bilen birisi olduğunu da zannetmiyorum. yine de merak etmeden duramıyorum şimdi bu adam ne oldu da bu konuma bu hale geldi? kim dedi bu adamın saçmalamalarına felsefe diye, bu kişi neden bir türlü gündemden düşmüyor? neden bu insanla ilgili bir şeyleri sürekli görmek zorunda kalıyoruz? adam gerçekten de sözünün eriymiş görmek istemedikçe gündemi taciz ediyor.
geveleyip duran zırvacı. ne dediğini enver aysever de anlamıyor.
harlem shake dansı yapmasını beklediğim sanatçıdır.
katıldığı aykırı sorular proğramında ilker başbuğ paşa nın ceza alması hakkında ki yorumu ile acınacak, zavallı durumda olduğunu göstermiş medya maymunu.
aykırı sorular porgramında izledik. bu ülkede her şey yolunda gitse de bir tek bu adamın söyledikleri derdimiz olsa, gülsek, eğlensek, yazık la kimin çocuğuysa deyip acısak diye düşündürten, kendi çapında filozof birisidir.
enver aysever'in programına konuk olduğunda ki bir konuşma

n.d.: kendi çağında anlaşılmış bir tane filozof gösterin ben ülkeyi terk edeceğim
e.a.: kant mesela
n.d.: istisnalar kaideyi bozmaz.

böyle bir insan. neyi hedefliyor neyi amaçlıyor anlamış değilim.
chavez'in ölüm merasimine katılmaya adidas eşofman, diesel ayakkabıyla giden bir insan.

seviyoruz türkiyenin böyle insanlara da ihtiyacı var itiraf edelim.
gündem denilen rüzgarlı zirvede tutuna bilmek adına girmediği kılık, gitmediği yol kalmadı.
bu makyavelist okyanusun sığlığında boğulup gidecek garibim.
(bkz: benim olmazsan taciz ederim)

şüphesiz ki o ibret olsun diye yaratıldı.
sözlüğe eklenmiş resimlerinde galatasaray formasını giydiğini görünce rahatladığım insan. çok şükür fenerli değil.

ercan saatçi,bedri baykam, ömer çavuşoğlu gibilerin bile fenerli olmasını kaldırabilirim ama bunun asla.
üzerine doktora tezi hazırlanmalıdır.
nasıl bir beyin yapısı var merak edilen ünlü, asıl sorulması gereken soru beyin var mı bu adamda, kendisi ile dalga geçildiğini görmüyor mu, bir twitter aşığı, gece gündüz twit atıp duruyor, şak şakçıları da hiç eksik olmuyor.
enver aysever'in programına resmen üzerine gidilmiş kişilik hemde fazlaca

hak etmiyor mu evet ama orada ayseverin o iğrenç tavrını da görmek lazım

harbiden utanılacak bir haldeydi ve nihat'dan daha komikti..
sol framde 8 entry görünce hıh tamam şimdi öldü dediğim ama yine yaşadığını gördüğüm, öldüğü haberini alınca konu komşuya helva dağıtacağım adamımsı.
-reklam yapmak için şaklaban olan kişi.
herkes sussun bu adam konuşsun stand up yapsın hatta gülme krizine girerım amaçı yoktur ama güldürür severim kendilerini.
aykırı fikirlerde kim var diye bakıp, hemen kanalı değiştirmemle son bulan eylemin nedeni.