bugün

(bkz: nihat doğan ın somali ziyareti)
bilgeliğini somalide de sürdürmüştür.
televizyonda görünce televizyonu kapatmakla yetinmeyip odayı terketmemi saglayan kişidir. kendini bişey sanar.
survivor tecrübesinden yararlanmak isteyen başbakanımız tarafından açlığa çözüm bulması amacıyla somali ye fahri filozof olarak nakledilen anadolunun yanık bağrından kopup, bir hoş seda ile magazin camiasının tahtına kurulan ve bir daha kalkmayan kendi deyimiyle katıksız delikanlı, bizim deyimimizle akılsız türkücü.
Onu somali'ye goturenlerin zeka seviyesi tartisilmalidir.
(bkz: nihat doğan/#12833394) beklendiği gibi birkaç gözyaşı dökerek hassas duygular üzerinden prim yapmaya çalışmıştır.

sen kimsin? ne olarak gidiyorsun? ülkeye katkın ne? başarın ne? vizyonun ne?

gerçi suç sende değil, seni kuyruk edende.
açlıktan, sefaletten de kötüsü nihat doğan dır mantığı ile somali ye ibret alınması için götürülmüştür fakat onu görür görmez bir

çocuk hayatını kaybetmiştir. saygıyla anıyoruz.
başbakan'la birlikte somali'ye gitmiş olandır.
recep tayyip erdoğan'a rica etsek orada bıraksa ne güzel olur aslında.
somaliye gitmiş başbakanla ama bir angelina jolie değilsin nihat doğan demek istediğimdir efendim!
şu an star haberde ''o ağlıyor bu ağlıyor şu ağlıyor öbürü ağlıyor, beriki durur mu? o da ağlıyor'' şeklinde somali macerasını anlatan troll.

ulen insanların acısını da kendine malzeme yapıyosun ya, allah seni seda sayan'ın 23. kocası yapsın e mi.
an itibariyle ana haber bültenlerinden birinde zırıl zırıl ağlamaklı olan, ajitasyonda üstüne tanımadığım, kelimeleri telaffuzuna sinir olduğum televizyonlardaki görüntü kirliliği.
star ana haber'e göre nihan doğan'mış.

görsel
aşiret çocuğudur. muş'un ünlü batıkan aşiretinden.
insanın kendi kendini nasıl pazarlaması gerektiğini iyi bir şekilde anlatan anadolu çocuğu.
Adam ömür boyu yapamayacağı reklamı yaptı be helal vallahi...
somali ziyaretiyleilgili eleştirilere "bana şov yapıyor diyen ahmaktır" şeklinde yanıt vermiş, türkiye de aç insan olmadığını söylemiş ve ramazanda içki içip yerlerde yuvarlanmayı suçmuş gibi göstermiş über kişilik müthiş zeka. hayır gören de somali hep süperdi bu sene dibe vurdu sanacak. adamlar yıllardır perişan hükümetle gidince mi inanlığınız kabardı? ya da yeni mi haberiniz oldu? gazete okumuysan da televizyonlarda ekmek dağıtımı sırasında birbirini ezen insanları hiç mi görmedin? ramazanda içki içmek suç mu? sanamı kaldı? ya ben lan neyse bi şey demiyorum!!!

http://www.ntvmsnbc.com/id/25244244//

(bkz: sinirden kendini sikmek istemek)
hakkındaki duyguları kelimelerle izah etmenin çok güç olduğu ademoğlu ademdir.
tam bir Türkiye profilidir kendisi. Herkes eleştirir, herkes güler, herkes alay eder ama oysa herkesin derinlerinde bir yerlerinde Nihat Doğan yattığı bir gerçektir. ilkel benliğimizde o vardır belkide. Abartılı bir tiptir, kendini doldurmaya çalışmıştır ama yaptıkları boş bir insan olduğu gerçeğini ortaya koyar. Ama baydı artık bu adam ya.
dominik cumhuriyetinden döneceğini duyunca, nasanın ilk mekiğinde yer ayırtıp dünyayı terk etmeyi
bana düşündüren, düşündürürken güldüren, o insansa ben neyim dedirten, beni felsefeden soğutan yalaka ağlak.
daha 5 sene öncesine kadar ,sokaktaki bir hanım kızımıza mikrofon uzatıp ; kimdir nihat doğan desen :
-ıyy kıro şarkıcı ,seda sayan ın sevgilisi dime o

gibi şeyler söyleyecektir.bana sorsalar ben de hemen heemn aynısını söyler hatta hıyar,dangoz gibi eklemeler de yapardım .

neyse o sıralar dabir gazete yazısı gözüme çarpmıştı ; nihat doğan kendini geliştiriyor ,kitap okuyor diye . hakikaten çok gülmüştüm ancak şimdi daha çok gülüyoruz.

aklıma gelen son şey de , yalçın çakır a çıkan üpersonik erkekler olur ya . ya karısı 36524 erkeğe kaçmıştır geri istiyordur ya da ana-bacı meselesi yüzünden çıkarlar oraya konuşamaz ,saçmalarlar herlade ünlü olmasaydı bir gün onuda orda görmüş olurduk nihat ı.
bu canım ülkemize fazla bile gelen sanat camiasının en entelektüel simalarından. hakediyoruz.
nihat doğan, nam-ı diğer nihat baba, nihatlar köyünün en yaşlısı ve en bilge kişisidir, nihatlar köyü türkiye topraklarının doğusunda bir köy olup, köy mensuplarının hepsi farklı tiplerde olmalarına rağmen aynı karaktere sahiptirler, tıpkı nihat baba gibi. nihat baba'ya kısaca ünlü türk düşünürü ve nihatlar köyü'nün beyin takımı lideri de derler. nihatlar tek olduklarında tehlikesiz olup, topluca hareket etmeleri durumunda gerçekten tehlikeli olabilirler.
Uludağ sözlüğe bile konusu açıldığında sayfalarca yorum alabilen insan türüdür.
--spoiler--
mesele yolda kalmak değil. asıl yolunu kaybetmekten kork.
--spoiler--

ağzı açık düşündürüyor insanı. her lafı olay adam.
Ülkesini bizlere emanet ederek türk halkına olan güvenini bir kez daha ortaya koyan, kendine has, değişik bir türkücü.
en son şunu demiş uzaylı düşünür:
''türkiye cumhuriyeti'nin sanat tarihinde nihat doğan ile uğraşıldığı ve iftira atıldığı kadar kimseye iftira atılmadı!''
vayyy bee! sanat tarihi ve nihat doğan!
buna binaen orhan babadan gelsin klasiğimiz:
(bkz: bir araya gelemeyiz)
güncel Önemli Başlıklar