bugün

istanbul ve Ankara'da bir daha konser vermem demiş. ekrem imamoğlu ve mansur yavaş başkanlarm 2 gündür ülke sağlığı için güzel kalkındırmalar yapıyor..
Üzü olay. Fakat Trakya ya gelecek olması fazlası ile mutlu etmeye yetti beni.

her gece yatmadan benim olmazsan taciz ederim dinlerim.
Eyvahlar olsun dedirtir.

Ulvi müzik kültüründen, notaları şahlandıran sesi ve yorumundan, tapılası sanatçı duruşundan mahrum kalmak mı?!
Hayıııııııırrrr!
Lütfen şaka deyin, yalan deyin, kandırdık deyin!

Şu an ağlıyorum biliyor musun sözlük!
istanbul'da da yaşamasin o zaman bir zahmet. Lan bir şey derdimde neyse... Nihat doğanla Nihat Doğan olmamak lazım.
3 büyük ildeki arkadaşlar demiştir şimdi keske daha önce seçseydik diye.
zaten vermesin...çok iyi olmuş. yalakalığın sonu bu işte...ayağının altından zemini çekiverirler, boşta kalıverirsin.
vay alümünyum

bu acıya nasıl dayanacaz.
Otel de bayanlar seni bekliyor koş.
Ah ne üzüldüm, kendimi intihar edicem.
" bizim suçumuz ne adana olarak, bize çıkıp gelecek yani bu " dedirtti.
(bkz: ay götüm)
Yürü be nihat! yanındayım yiğidim!
Bence çemberi genişletip bu şehirlerde tv programları dahil herhangi bir program da yapmamalı. Hatta bu illerden sosyal medya hesaplarina erişimi de, bu hesaplari takip edenleri de engellemelisin.
Bu dübürüne siirtimin utanmazı nasıl çıkıp konuşma cesaretine sahip halen. Bunun biletini tekrar kesmek lazım anlaşılan.
nihat' sız bir hayat , zor be yaa !
kendisine bu videoyu hediye ediyorum : https://youtu.be/KvK3AAkaJYc?t=11

lütfen yap nihat ağbi , nütfen konser yap yoksa ne yaparız sensiz.
Bu kararını tüm türkiye ve yurtdışı temsilciliklerine, türklerin yaşadığı her yere yaymasını dilediğim karar. Mümkünse en uzak diyarlara gitsin, orda versin konserlerini.
(bkz: Cehennemin dibi)
Gülsem mi, üzüler mi? Çözemedim...
Bu nasıl bir megolamani?
Kendini nasıl bi ilahi kudret olarak görüyorsa...

Derısı başımıza... Mersinde de bahar var... Sakın gelme... Tantuni de yeme.
sadece konser yapmamak değil, aynı zamanda havasını suyunu paylaşmamakla da devam etmesi gereken hareketler silsilesidir.

istanbul rahat bir nefes alacak diyebiliriz bu durumda.
önceden konser mi veriyomuş ki diye soru sormaya iten hede. ya da ciddi ciddi konserine giden mi varmış?
tabiiki 3 büyük il kaybeder. *
(bkz: vah vah)
(bkz: skandal) *
Şimdi onlar düşünsün.
hayatı, özellikle de kariyeri boyunca verdiği en doğru karar olmalı bu. yetmez ama evet; adana, mersin ve antalya'nın günahı ne arkadaş? oralarda da yapmasın.