bugün

bilinci kapatıp entry girmektir. sözlük formatına uymakta biraz zorlanılır tabi.
burası uludığ beyler burası uludağğ... burda yalan yok... herşey gerçek..
"burası benim sözlüğüm",
"bütün entryler benim sayemde giriliyor",
"sözlüğü ben meşhur ettim",

tarzında olabilecek entrylerdir.
Google Translate programı kullanarak çeviri yapmak gibidir. Bu entry girişlerinde mantık ararsanız, muhtemelen kafayı yemeniz an meselesidir. işin içinden çıkılmaz, gene çıkmaz sokaklara mahkumiyet halidir.
nihat doğan varsa artı var, nihat doğan yoksa artı yok!
senin entrylerin benim entrylerim önünde diz çöker tövbe eder. *
biz kim sen in etek altına girm e dik.
biz im anlımız ak arkadaş lar.
(bkz: heceleyerek konuşma sanatı)
uludağ sözlügü size emanet ediyorum.Ona iyi bakın o canımız ühühühhü.
fırsatını da buldun ya , fırsatını. ne fırsatı ? o biliyor fırsatını

bu ve buna benzer anlamsız şeyleri sık olarak tekrarlamak ile gerçekleştirilebilecek, gerçekleştirilmezse çok daha güzel olacak eylemdir.
senin entrylerin benim entrylerim önünde diz çöker tövbe ister.
inanır mısın? sekiz tane sözlük dolaştım benim sözlüğüm gibisi yok.
"ben kibiri ayaklarım altında ezmiş bir yazarım".
neyi aricam ya? ben neyi aricam? niye arim? televizyonda çıkıyosun, nooldu? ibrahim abi, ibrahim mi oldu? bakııın, burası çok önemli. sen zaten, sen zaten bizi burada hiçbir zaman buraya almamışsın. fırsatını da buldun ya, fırsatını da buldun ya, fırsatını... -ne fırsatı?- o biliyor fırsatını.. fırsatını buldun ya aman evladım hadi hadi aman evladım.. bakın, bakın.. eğer, şunu açık ve net söylüyorum, şunu açık ve net söylüyorum, bu sektörde veya sektör dışında, bu sektörde veya sektör dışında, buradan açık açık söylüyorum ve diyorum ki; hiçbir allahın kulu, bakın buradan söylüyorum, hangi kameraya? hiçbir allahın kulu bana, bırakın hele yüzyüze, yüzyüze bırakın, o face to face diyorum ya geçtim onu.. beni 70 milyon insanın önüne, "sen ruhsuzsun, gerizekalısın, sen de adam mısın," diyemez! eğer ruhlarımızı ortaya koyacaksak, senin ruhun ve benim ruhum ortaya gelecekse, allahımın üstüne yemin ederim ki senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker tövbe ister!!

buna benzer şekilde de girilebilir. tabii gene girilmez ise daha iyi olur.
Her başlığa yazıcak bir entrym var
Lakin bir başlığa bakarim başlık mı diye,
Bir de girilen entrylere bakarim entry mi diye...
gözlerini kapat tuşlara bas emin ol aynı onun gibi lafalar çıkar.
benim yazarım bile bir başka bakıyor,bir başka yazıyor.
bizim entrylerimizde geri dönüş yok, edit yok arkadaşlar. burası uludagsözlük, burda her şey gerçek, yalan yok arkadaşlar. entry bizim namusumuzdur ve biz namusumuzu korumasını biliriz, sözlük bizim olacak. *
bir gün hepimiz nihat doğan olacağız tarzı absürt cümleler kurmaktır.
geçen gün bir başlık gördüm, inanır mısın altına entry yazmışlar...
yav benim sözlüğüm diğer sözlüklerden bir başka yazıyor kardeşim.
burası uludağ sözlük burada troll yok burada her şey gerçek.
ben entry girerken kimse bana karışmasın.
"biz entrylerimizi allahına kadar gireriz.entry girmek bizden sorulur." kokulu enrtylerdir.
uludağ sözlük bizim namusumuz .
arkadaşlar sözlükte yeniyim nasıl entry giriyoruz?

gibi.