bugün

nicki göze pek bi hoş gelen yeni yazar.
(bkz: hoş geldiniz)
edit: ahaha ecayip'in görevini devraldım.

edit 2: 5. nesil silik olmuş, selametle.
nickini kopyala yapıştır yapıp login olduğunu düşündüğüm yazar. hoşgelmiş.
nickini nietzsche´nin kitaplarindan esinlenerek almis, bas agritan yazar.

ayrica itu sözlük´te de boy göstermis yazarlardan oldugunu düsündügüm kisi.
kendisine hosgeldin diyor, bilgilerini bizimle paylasmasini merak ve sabirla bekledigimizi ayrica; nietzsche´nin arkadasi olan freud gibi olmamasini bu entry sayesinde kendilerine iletiyoruz efenim.
nietzsche'nin baş ağrıları gibi baş ağrılarına sahip olacaksa, süper fikirlere sahip olmalı.

daha doğrusu, baş ağrılarının sebebi, nietzsche'nin baş ağrılarının sebebi gibi ise. oh.
iddalı bir nick almis yazar kişisi.
hoşgelmiş, karizmatik nikli yazar. kendisine bir bakınız armağan etmek isterim,

(bkz: hallo ich bin der meister)
kendisine ''bayern münih'ten oğlum geldi evimden çık!'' * * demek istediğim yazar.. hoşgelmiş, sefa getirmiştir..
isvec halk kurtulus ordusu entarisi ile sözlügümüzde çok da görülmeyen kaliteli mizah örneği vermiş kişidir.
nietzsche hayranı olarak okunulmasını düşündüğüm yazardır. dogmatik söylemlere değil, güzel ve rasyonel fikirlere sahiptir.aynı zamanda kendinden sonra geldiğim için hoşgelmiş diyemediğim yazardır.
dünün en begenilen entryler istatistiğine 3 entry'sini siğdirmi$ bünye.

okuyoruz.
(bkz: x nesil umut sarıkaya yazar)
beşinci nesil olmasına rağmen yeni yeni farkettiğim, eğlenceli yazıları olan insan.
90 li yillarda asik olmak, incir agacina tirmanmak entryleriyle nostalji yaşatan, sabah sabah keyiflenmemi sağlayan, yazdıklarıyla takdir edilesi yazar.
kendini saklayıp saklayıp, bugün keşfetmemi sağlamış olan yoldaş. yazdıklarıyla düşünce dünyamızın ufuklarını alabildiğine genişleteceğine inanıyorum.

izni olursa bir şişe stolichnaya açıp, nick'i altındaki herkese ikram etmek isterim.*

edit: aynı semtte ikamet ettiğimizi öğrenmemle, beni dumurlara gark etmiş mümtaz şahsiyet.*
kaliteli yazılar yazan, gereksiz bakınızlar vermeyen, kısa entry'si gördüğüm kadarıyla bulunmayan, az türden rastlanan yazar.
günlük tarzı hikayesini fazla uçuk bulduğum yazar.
(#4814341)

sonra yok efendim inanlar ateist, deist düşünceye saygı duymuyorlar bık bık bık. Adama demezler mi, önce sen insanların inandığı dinin peygamberine karşı saygılı ol diye. Eleştirirsin, eleştirinin de dozu olması gerektiğini öğrenmesi gereken yazar.
insanlara saygılı olmayı zayıflık olarak gören yazar. ilahi. siyaset bilimi.
"saldırganlık sorgunun bir tutku olarak dışa vurumudur"
(bkz: ismail felsefe yapma)*
kendisine üzülerek belirtmek isterim ki ondan zayıf olduğumu(!) belirtmek istediğim yazar. Çünkü ona bile saygı duyuyorum.
#4815489 entrysine cevap vermek istediğim yazar. 3 yaşında çocuk o şekkilde cevap verir. fantastik kurguya gerek yok.
itu sozluk ten transfer olduguna sevindigim insan.
polemik ustası.
günün celebrity adayi. aniden geli$ti bütün olaylar.
dindar kesimin yeni hedefi.

ben kaçayim...