bugün

dördüncü nesil ukte yani yazar... başlık açmak yerine işgüzarlık edip ukte veren; dolaylı zarf tümleci *
20 entry girdikten sonra hala çaylak yazısını gördüğünde durmadan ben neden yazar olamadım die düşünen şahıs..

- bira şişesinde balık olan adam (rakıya parası yetmez)

-en ucuz bilgisyar parçalarını bize sattığını söyleyerek kalbimizi kazanan kimse..( kazıklıyomu kazıklamıyomu onu kimse hala çözemedi)
- tüm yaptığı film dvd ve ne varsa kapgelleri sorunsuzca paylaşan adam.

- özellikle içtiği anlarda sesinin ahmet kaya' ya benzediğine daha çok inanıp şarkı söylemye başlayan insan.

-daha yzacak çok şey varken karşılaşmamızın yakın olduğunu düşünüp yaşamaya devam etmek istediğimi hatırlatan zatımuhterem
- Zeynel berkay gülün beni tanıştırdığı dost canlısı ( beni nie çağırmıyosunuz ben tanıştırdım sizi ama )

- ayrıca sen nerden bilyosunki ingilizceyi nerden öğrendinki hayret bişi ya..
20. entry ile yazar oldum. birayı rakıdan sonra içerim. kazıkladığım arkadaşlarım oldu * . iyi kötü bir film arşivim vardır, paylaşırım. sesim ahmet kaya ya benzemiyor. sputnik le karşılaştığımız ilk yerde ona, ince çizginin tanımını yapacağım. gerisi kalsın. *
hoş karşılamalarını nesildaşlarından eksik etmeyen, 4. neslin en yazar canlılarından, yorumlarına teşekkürü borç bildiğimiz yazar kişisi.*
hoşgörüsünü kötü oylama yaparak gösteren kişi...
camilerde ibadetten çok taraflı siyaset, gaza getirme, adam yaktırma eylemlerinin yapıldığını iddia eden yazar.

yıllardır yurtiçinde ve yurtdışında birsürü camiye gittim, birsürü cemaatle birarada bulundum ama bir türlü denk gelemedim ya şu siyaset propagandasına, adam yakma ayinine ona yanarım.
(bkz: bok at izi kalsın)
(bkz: #2235011)