bugün

bildiğin ezik, yavan, adi ve bir o kadar çocuktur.

kişinin özeline dokunmadığınız ve hakaret etmediğiniz sürece formata uygun istediğinizi yazabilirsiniz. amacımız da bu değil mi ?

burada yazanların ve yazarların birbirine nick altından saldırması, küfür etmesi ve hakarette bulunması hani şu sopa yedikten sonra küfür edip kaçan piçler vardır ya aynı onları anımsatır bana.

yazdığınız bir yazı ya da yazılan bir yazı okuyanına ne kadar batabilir ki içinde hakaret veya küfür yoksa.

senin inancına, özeline ve mahremine biri dokunmadığı sürece yazdıklarında art niyet görüyorsan ciddiye alma arkadaş. bunu yapan zaten olgun biri değildir.

aksi durumda şikayet edebilir, o kişinin bir daha yazamamasını sağlayabilirsin.
götünü soğutan yazardır. tarafımdan kendilerine bir kilo hint kınası gönderilir...
pek de ezik olmayan yazardır. nickaltı kişilerin yazar hakkında görüş ve eleştirilerini yazabilecekleri bir platform ise laf sokup ragatlamak da o yazarın hakkıdır.
bana dokunamaz bile. nick o kadar uzun ki ne altına ne üstüne ulaşabilir amk.

neyse, en kötü esprimiz böyle olsun.
pek de ezik olmayan yazardır. hakaret etmediği sürece laf sokmak da sonuçta bu platform şablonunda laf sokan kişinin kendi fikirlerini paylaşmasıdır.
fikirlerini ifade etme kabiliyeti gösteremeyen yazardır. sözlük içinde "raconu öğrendim" havasıyla klişe laflar yoluyla hakaret eden, bu şekilde var olmaya çalışan yazarcağızdır. üzerine gitmemek lazımdır. ısırmaz ama belli de olmaz.
her nick altında mütemadiyen rastlanabilen eziklerdir. bi bitmediler.