bugün

sen de eksik kal amk yazarıdır.
(bkz: iplenmeyen yazar)
en asil sözlük insanıdır.. ama yine de sayfalarca nick altı yapmak isteyen varsa yöntemleri yazayım..

1 ağır şakirt ve akapeli taklidi yapın.( nick altınızda sayfalarca olumsuz yorumlar olacak ama sonuçta nickaltı)

2 aksini düşündüğünüz şeyi tam olarak öyle düşünüyormuş gibi yazın.( mesela herkes ferrari iyi bir araba derken siz bok gibi yazın)

3 kız taklidi yapan ılık kadınsı ibneler gibi takılın.( ulu da çok var ibnelerden)

4 pkk lı terörist iseniz bunu sözlükte belli edip ananıza bol bol saydırtın ( o da nick altı)

5 asıl olay genel kanının aksine hareket edip tam tersi şeyler yazmaktır.

6 gerçek hayatta en fazla 3 kere bile görüşmediğiniz kişilerle yılların kankası gibi takılın. (evet ezikce bir hareket ama bol nick altı demek(

bu ve bunun gibilerin hiç birini yapmasanız da olur.. çünkü az sevgi minik ilgi gören silik bir karakteriniz yoksa zaten trollüğe ve sayfalarca nick altına ihtiyaç duymazsınız. hayat sözlükten, twitter daki takipci sayısından ibaret değil dostlar. hayat pc başından kalktığın zaman başlıyor. yakın çevrenizde gördüğünüz saygı ve ilgi önemli olsun sizin için. otuzbire alıştıktan sonra gerçek sikiş bile tat vermez, fazla alıştırmayın kendinizi sanala.
yazmayın lan artık dedirtir !

bune yahu bir allahın kulu hakkımda güzel bir şey yazmaz mı ?

bok gibi hissediyorum.
(bkz: ben) lakin takıyormuyum ; hayır. azıcık bile mi takmıyorum; hayır azıcık takıyorum.
açılışı yapaydık iyiydi.

(bkz: ben)
nick alti entrysi olmayan yazarlardir. silik butonu komple kendilerini tasvir eder.

merhaba.
ezik ve utangaçtır.
sanırım benim. ilginç.
nickimi değiştirdiğim için böyle bir neticeye sahip oldum.
Benden sonra yazacak olan kişinin nickaltı açacağım diyerek şanslı kişiyi bekliyorum.
Hadi gençler kaleme kuvvet.
Not: Açacağım başlık sizin eski yazdıklarınızı inceleyerek ona göre kendimce yazacağım.
Not 2: Beyler ne yazarsam yazıyım alınmak yok ama.
Dip Not: Açılmamış başlık olan yazarların nicklatısını açacağım.
Göster ama elletme. Işin sırrı bu.
50 nickaltı garanti bir günde.

Hadi iyisiniz yine verdim ipucunu bacılarım ve sevgili abazan kardeşlerim.
Benimdir. Tanınmış 11. Nesil yazarların nick altında en az 10 sayfa entry vardır.
beni neden sevmediniz?