bugün

günümüzde şöhretin en büyük yardımcısı olan şehveti kullanarak popülerlik denemesinde bulunacam arkadaşlar. öncelikle belirtmem gerekir ki erkekim. ve bacaklarım hakkında açıklamada bulunmak istemiyorum.

anladım ki bacak, el, kol, baş, toynak paylaşmadan bu sözlükte prim yapamıyoruz. öncelikle hepinizden özür diliyorum göreceğiniz şeyler için.

hatırlatmada bulunalım çoluk çocuk varsa ekranın bi köşesinde gözlerini kapatsın. hayır geçen dalgınlıkla kapıyı açtım komşu çocuğu görmüş. dili tutulmuş çocuğun.. duvara bakıyor öyle.

fotoları şuan bilgisayar başında olduğum için gece telefona geçince atmayı planlıyorum. ama hala kararsızım. geçen gün fotolarımı atmam için sözlük henüz hazır değil demiştim. ama olmuyor kardeşim nick6'na baksanıza.

neyse Allah'a emanet olun. zall sen gülme lan.

edit : olum bak benim 150 artı oyda falan gözüm yok. gelin 50'de anlaşalım.

edit 2 : bakın çok güzel teklifler geliyor.. 10 nick altı demiş yazar bi arkadaş. hoşuma gitmedi değil.

edit 3 : evet erkekim. yumuşak adam mıyız lan biz, "ğ" nedir?

edit 4 : duydum ki bazı bacılar kendini sözlüğün best of'u ilan etmiş. ben bu oyunu bozarım.

görsel
Bir duyuru.

Az sonra burayı kıllı ve çarpık bacak resimlerimle doldurup böyle bir başlığın açıldığına pişman edeceğim sizi.*
işe yararsa biz de koyarız bişiler.
bakın 150 oya gerek yok. 50 falan yeter bana. 50 artı oy verin atıyorum hemen.
10 nickaltı gireyim, yapma!
Yapma evladım. Net.
görsel alin size bacak. Arti oy, nickalti istemiyorum. Evet.
(bkz: yapma evladım yapma çocuğum) bu gittiğin yol yol değil annem.
(bkz: #28998019)
Adam özelden linkini atmış, minik bir sohbet ardından. Şimdi ayıp olur girmesek. Neyse aklı başında bir yazar ayakları yere basıyor...
görsel
boşuna beklemeyin arkadaşlar .

biraz önce pm den bana atılmış olan bacaklardır.
cinsiyet durumu ve yahut metrekareye düşen kıl miktarına göre eylemin başarı oranı değişebilir. benden demesi.
görüyorum ki sabırsızlanıyorsunuz... ama 50 oy dedik bi defa. fotolar hazır sizi bekliyor. şenlenecek buralar.
zall fotoları paylaşmama engel olmak için sözlük ddos alıyormuş gibi mavi ekran verdiriyor. inanmayın. şukulayın.
makas bozabilecek türden bacaklara sahibim anneannem derdiki doğarken saçın yoktu bacağın kıllıydı varsa şekliniz fotoları bekleriz.
Yapma bunu bize lütfen. Gözlerimin kör olmasını istemiyorum.
(bkz: Seni de Bacaklarını da Beğenmedim)
(bkz: Uyanık Kardeşler)
Bunu ben bile yapmam mk. Yol yakinken don gel yigidim bak bu yola girersen cok dalga gecilecek, kaldiramazsin intaaar edersin.obinin bacaklar bas dondurucu dolgun bacaklarmis. Ekrani dondure dondure buldum ayagi mk.
nasıılım kızlar?
kanka ben onu karşılıksız yaptım zaten. göt fotosundan başka bişey kurtarmaz.

(bkz: o göt buraya gelecek)
Hala bacaklarını saklayıp entrylerle güya bilgisiyle prim yapmaya çalışanlar var. Artık devriniz geçti ya, bırakın bu entel ayaklarını...*
görsel
güncel Önemli Başlıklar