bugün

erkektir veya kaşar olmayan veya küfür etmeyen kızdır. ulan ibnelerin bile nickaltı onlarca şarkı*

edit: onlarca şarkı ne amk sayfa yazacaktım lan. bende de mi bi ibnelik var amk anlamadım
yazıktır onlara. benim nick altım 2 sayfa.
(bkz: meb55). olsun, önemse(n)miyorum. hayatta zaten ne mutlu etti ki beni?
bir masa altı değildir.
üzülen yazardır. üzmemek gerekir. üzmeyin efenim.
kendileri göze batmadan işlerini yapan, sözlük formatından çıkmamaya özen gösteren ve karmaları yüksek olan kişilerdir.
özel mesajla nick altıma yazarmısın diye mesaj atmayan yazardır, kaliteli yazarlar haricinde nick altı çok olan diğer yazarlar dilencilikle çoğaltıyor kaliteli olmasından değil.
asla bu olayı sikine takmayan yazarlardır.
Bi tane bile olmayan benimdir arkadas. cok sallamadigimdandir belki.
nick altı 1 sayfayı geçmeyen yazar göreceli bir kavramdır. eğer ayarlardan bir sayfadaki entry sayısı 10 ayarlarsanız ve o yazarın nick altı yine 1 den fazla değilse ya yeni yazar olmuştur ya da nicklenmemektedir.
şuan bir sayfadaki entry sayısını 10 olarak ayarladım ve nick altı sayım 50 olduğundan 5 sayfa nick altım var.
afyonlu değildir.
(bkz: aaa bu benim lan)
biraz daha çabalaması gereken yazar.

övünmek gibi olmasın nick altımda 665 entry var; ama 660 ında esmer, kavruk birinden söz etmişler.*

''satılık sahibinden 12 sayfa nick altı 550 lira''
nick altının 1 sayfayı geçmemesini kafaya takmayan rahat yazarlardır.
Milletin dinine, ırkına saydirirsan bol bol siyaset yapip körü körüne konusursan, amlı götlü başlıklarda yardırırsan, her sikime muhalefet olursan sayfalarca nick altın olabilir.

Tanım: benim gibi derdi okumak olup arada sırada aklına düşeni bokunu cikarmadan yazan yazarlardir bunlar.
Troll olmadığı kesin olmakla birlikte, sözlükte pek seveni de olmayan, orta halli bir yazardır, durumdan şikayetçi değildir. (bkz: niyancat)
Kasıntı olmayan yazardır.
Nick altım yedi girdiden oluşuyor, mutluyum.
popüler olmayan yazardır. (bkz: ben)
çok umurunda olmayandır.
anama söveceklerine boş kalsın daha iyi.
Kendisi dolduranları da mevcuttur bu yazarların...
ilgi çekmeye ihtiyaç duymayan yazardır.
zeki ama çalışmayan çocuk varya işte o budur.
kendimi gördüm burada.
biri bana mi seslendi. çokda umrumda değil ama şimdi başlıkda böyle görünce kafaya takmaya başladım gibi.
(bkz: ben çok da tın)