bugün

şüphesiz o geleceğin en iyisi.
6 mayıs 2015 akşamında, attığı golle, kaleci manuel neuer'i delik deşik etmiş, brezilyalı efsane futbolcudur...
izlemekten büyük zevk aldığım futbolcu. muhteşem sambacı.
Yine noktayı koydu. Alman picleri şaşkın.
(bkz: sürekli atıyor efendim durduramıyoruz)
Dun itibariyle bu sezon ki 9. Şampiyonlar ligi golünü attı. Messi 10 ronaldo da 9. Eğer real Madrid finale kalırsa bugün finalde sadece kimin şampiyon olacağı değil kimin gol kralı olacağı mücadelesi de olacak.
bişey farkettim bu adam ileriye dönük değil yanlamasına oynuyor, çalımları genel de şut pozisyonu hazırlar tarzda.
çok tatlı, hayat dolu, yetenekli, yakışıklı, zengin... bir kızın hayalinde ki her şey var resmen adamda.
Messi'den sonra dünyanın en iyisi.
Güya bizim cuneyti yaniltacaadi çaktirmadan çakal. Yemedi (bkz: swh)
Ama son dakikda golunude atti adam.
90+6 da juventusa tecavüz etmiştir.
en sevdiğim futbolcu.
Az evvel bana durduk yere 1000 lira kazandıran topcu.
tam bir yavsak. pislik adi. allahsız.

koluyla gol attığı halde hüso nun ve cüno nun yanına gidiyor ve yemin ediyor. neymiş efendim gol nizamiymis, yukarda allah varmış.. şarlatan seni!

kupayı alırken de % 100 cizıs diye bant takmış kafaya sonra..

a.kodumun pokemonu!
Dün fişi çeken futbolcu.Arkadaş ne koşuyor be.
Dünyanın en tatlı futbolcusu. Gol attıktan sonra sevinişi yok mu bir de allam.
forbes dergisine göre son 12 aylık geliri 31 milyon dolar olan yıldız futbolcu.
Portekizcede normalde y harfi yoktur. Isminde y harfi olması onun varoşlarda doğduğu ve ne kadar zengin olursa olsun hayatı boyunca geldiği yeri unutmaması için adı bu şekilde konmuştur. Ne zaman ki neymar adından y harfini çıkarır da neimar vs yapar, o zaman anlayın ki geldiği yeri unutan ise yaramaz şuursuzun teki olmuştur... onun adından ziyade brezilya daki bu zihniyeti takdir ettim doğrusu...

Edit: isminde y olanlar da bu şekilde varoş. Aslını ve geçmişini unutmasın , bundan utanmasın diye. Bu sadece neymar için geçerli değil. Tüm brezilya da uygulanan bir yöntem. Bununla birlikte uyuşturucu kullananlarla ilgili de bu tarz olayları var. Insani kazanıyorlar. Bahsettigim bu. Öyle aklıma geldi paylaştım ben de.
Çok üst düzey bir futbolcu.
Bir o kadar da peach!
messi ve ronaldonun aksine milli takımda da kulübünde oynadığı performansı gösterebilen underrated oyuncu.

bence messi vs ronaldo diye kıyas yapılmamalı artık devir messi vs neymar devri.

tabi gene kazanan belli ---> messi.
antalyasporla görüşüyor diyorlar.
14 sene sonra adı 4 büyükler ile anılacak futbolcudur.

adam 14 sene sonra 36 yaşında olacagına göre sıkıntı yok
messi'den daha iyi futbolcu. evet.
Faydalı kanat oyuncusu. Barcelona da MSN nin parçasıdır.
Kabakulak olmasaydı bugunkü sevilla süper kupa maçında izleyecektik kendisini. Eminim ki olsaydı Barça bu kadar zorlanmazdı.