bugün

videodaki teyzenin isyanıdır, patlamasıdır. helal teyzem
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125810/eylemcilere-soven-teyze-kufur-icerir
elim ayağım titredi lan ! bu güne kadar en küfürbaz kişi benim diye biliyordum.
öyle çirkef teyzelerin karşısında bir de böyle sevgi dolu teyzeler vardır.
http://www.youtube.com/watch?v=onuRpG42Ruc
terbiyesiz teyzedir. net. ha bu hakareti destekleyen de ayrı terbiyesizdir.
en saf halinden bir tepkidir. teyzenin ağzı biraz bozuk da olsa videodan etrafın hali görülmekte ve içten içe teyzeye hak verilmektedir.
o bölgede yaşayan insanın haklı tepkisidir. kaldırım söken cam kıran yol kesen haydutların direnişi kalsın.
Teyzenin üslubuyla ülke gündemine düşen argo içerikli eylemcilere karşı bir isyandır.
şeref yoksunu çapulcuların çevreye zarar vermesine tepki gösteren teyzedir.
hala daha bilmediğimiz küfürler olduğunu öğreten teyzedir.
Bir teyzenin küfürleri.

Bu kadar küfür hiçbir zaman gerekli olamaz. Bankın kırılması yanlış bir eylem ancak bu durumun bütün direnişçilere patlaması ve hepsinin küfür yemesi de bir o kadar yanlış. Bir şey söylemek istiyorsak kendimizin de duymak isteyeceği gibi söylememiz gerekiyor.insanlar artık bunu anlamalı.
Edit:imla
''oturaklarıda sökmüşler. ananızın ammına mı sokacaksınız''?? helal teyze, aynı soruyu halkın %95'i de aynı tarzda soruyor. ..
Teyzenin siki olsa neler olur bir dusunun.
teyze felaket racon kesiyor buda bayan delikanlının kralı. teyzenin oturduğu yer büyük ihtimalle
karagümrük bu semtin halkı eski istanbullu olup kafası bozulduğu anda kim olursa olsun ağzının payını verir.
sizinde evinizin önünü, hergün otobüse bindiğiniz durağı talan etseler küfrü basarsınız. sonuna kadar haklıdır teyze.

yol çalışması var diye kapanan yola küfür edenler, iki üç anarşist yolu, kaldırımı yakıp yıktığında dövröm yopöyoroz derler.

ne akp'liyim ne de şakirt kimsenin milletin malına zarar vermeye, vatandaşı rahatsız etmeye hakkı yok. net.

saygılar, teyzem.
günlerdir dilime pelesenk olan cümledir.

şöyle ki;

neyin işini yapıyorsunuz götünüzü sikeler
neyin arkasından atıyorsunuz götünüzü sikeler
neyin teftişini yapıyorsunuz götünüzü sikeler
neyin hesabın yapıyorsunuz götünüzü sikeler
neyin ardını kurcalıyorsunuz...
iyi kötü otururuyorduk bunuda kırmış ibneler.