bugün

ilk kez nevermore dinleyen bir kişi kesinlikle "vay be arkadaş siz var mıydınız bu dünyada ? demesi lazımdır.Az dinleyeni olsa da sağlam bir dinleyici kitlesine sahiptir. Türünü tam olarak bilmemekle birlikte nevermore türü olarak adlandırırım ben arkadaş. Jeff Loomis ayrıldı bundan sonra ne olacak merak ediyorum.
vokalinin, albüm çıktığında "bence mükemmel oldu" dediği, aradan birkaç ay geçtikten sonra "yok be önceki albümümüz daha iyiydi, son albümdeki başarısızlığımızın farkındayım" dediği, hede metal, hödö metal gibi kalıplara sığdırılamayan bir tür metal müzik yapan amerikalı hevimsi metal grubu.
dota oyununun en iyi herolarından biridir. oyunun temel herolarından sayılabilir. kesinlikle oyun çevirebilecek bir karakterdir.
jeff loomisin ayrılmasıyla yıkılmama neden olan grup. jeff gibi gitarist daha da gelmez dünyaya. nevermore aynı zamanda dotada bir herodur. ama tam bir noob herosu söyleyeyim.
the heart collector parçası ile insanın kalbine hançeri saplayan grup.
dota 1'deki şeytan karakteri. ismi, dota 2'de shadow demon olarak değiştirilmiştir.
queen ll albümünden bir queen parçasıdır. piyano ve freddie mercury müthiş ikilisi ruha dokunur parçada.
Dota 2 herosu. Tam bir atackerdır.

(bkz: shadow fiend)
Denis stelmach’in, girisinin bildigin toprak yağmura’nin girisiyle ayni olan huzurlu bir o kadar da huzunlu parcasi. Hangisi hangisini kopyalamis bilemiyorum.