Denis stelmach’in, girisinin bildigin toprak yağmura’nin girisiyle ayni olan huzurlu bir o kadar da huzunlu parcasi. Hangisi hangisini kopyalamis bilemiyorum.
Dota 2 herosu. Tam bir atackerdır.

(bkz: shadow fiend)
queen ll albümünden bir queen parçasıdır. piyano ve freddie mercury müthiş ikilisi ruha dokunur parçada.
dota 1'deki şeytan karakteri. ismi, dota 2'de shadow demon olarak değiştirilmiştir.
the heart collector parçası ile insanın kalbine hançeri saplayan grup.
jeff loomisin ayrılmasıyla yıkılmama neden olan grup. jeff gibi gitarist daha da gelmez dünyaya. nevermore aynı zamanda dotada bir herodur. ama tam bir noob herosu söyleyeyim.
dota oyununun en iyi herolarından biridir. oyunun temel herolarından sayılabilir. kesinlikle oyun çevirebilecek bir karakterdir.
vokalinin, albüm çıktığında "bence mükemmel oldu" dediği, aradan birkaç ay geçtikten sonra "yok be önceki albümümüz daha iyiydi, son albümdeki başarısızlığımızın farkındayım" dediği, hede metal, hödö metal gibi kalıplara sığdırılamayan bir tür metal müzik yapan amerikalı hevimsi metal grubu.
ilk kez nevermore dinleyen bir kişi kesinlikle "vay be arkadaş siz var mıydınız bu dünyada ? demesi lazımdır.Az dinleyeni olsa da sağlam bir dinleyici kitlesine sahiptir. Türünü tam olarak bilmemekle birlikte nevermore türü olarak adlandırırım ben arkadaş. Jeff Loomis ayrıldı bundan sonra ne olacak merak ediyorum.
(bkz: the raven)
hem duygusal, hem agresif, hem de kaotik melodiler üreten bir gruptur. candır canandır. her dinleyişimde intiharlarına(dağılmalarına) ağladığım grup..
loomis ve williams'ın ayrıldığı duyunca ölüm haberi almış kadar üzüldüğüm grup.
jeff loomis ve van williams ben izleyemeden bu gruptan ayrıldı ya ikisinin de... neyse bir şey demiyorum oğlum size ben.
sabahlara kadar küfür etmek istiyorum sözlük ! jeff loomis ve van williams gruptan ayrılmış ! http://www.pasifagresif.c...iamsnevermoredan-ayrildi/
hakkında olumsuz eleştirilere tahammül edemediğim, benim için dünyanın gelmiş, geçmiş, gelecek en iyi grubudur! bunu da 80'ler heavy metalini çok seven hatta taparcasına seven, iron maidenları, black sabbathları, acdcleri vs göz önünde bulunduran biri olarak söylüyorum!

bir kere dalın nevermore'un o eşsiz dünyasına! işte bir daha çıkamazsınız. jeff loomis lan bu! boru mu amk?
fenadırlar ne kadar dinlenirse dinlensin baş ağrıtmaz.
unirock'ta izledikten sonra hayretler içinde kaldığım ve jeff loomis'in bu dünyadan olmadığı kanaatini getirdiğim efsane müzik grubu.
unirock'ta beni benden almış progresif metal grubudur. Son albümleri olan the obsidian conspiracy dinlemeye değerdir.
(bkz: she comes in colors) (bkz: your poison throne) (bkz: emptiness unobstructed)
yine dota da, karizmatik bir görünüşe sahip diğerlerinde farklı bir ikinci skill e sahip hero.
unirock festivalinde son günün headliner'ı olmuştur. gün, çılgıncasına sevinme günüdür. nasıl oldu bilmiyorum, ama çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu.
vokalin sesinin mükemmel olduğu gruptur.. ve gariptir ki sesinde hep bi hüzün varmış gibi gelir..
Fena şarkı yapmayan progressive metal grubu
hem progresif, hem death hem de thrash ögelerini aynı potada eritebilen, son albümleri ile kalitelerini kanıtlamış (otoritelere göre) güzide bir metal grubu.
knight online oyuncularının bileceği bir clan ismidir. Xigenon server ında oynayan her ezik bilir ki o clan yükseklerdedir hemde senelerdir.
son albümleriyle eşşeğin amına suyu kaçırmışlardır.

olm yapmayın böyle albümler, 1 hafta kendime gelemiyorum.