bugün

norvec'li balikcilarin tercihiymis. cok kaliteli bir el kremi ureten amerikali kozmetik firmasi. ama norvec'e hizmet ediyor, balikcilara. niye norvec, niye balikcilar, anlamadim gitti. kanada var yukarida, alaska var.
reklamında norveçli balıkçıların ellerindeki değişimi anlatan kadının sesi olaya masalsı bir hava verdiği için sempati uyandıran ürün. ne zaman reyonun önünden geçsem ürün beni çağırıyor, "norveçli balıkçılar" diye anlatmaya başlıyor kadın, derindeeen derinden.
Nemlendiricisine bayildigim marka. Bu zamana kadar neden kullanmamisim merak ediyorum. Boşa vakit kaybetmisim baska markalarla. Bugunden itibaren birdaha elimden dusmeyecek kendisi. Bir nemlendiricide ne ararsam var.. verdigi yumusakliga ve mis gibi kokusuna asik oldum. Tesekkurler neutrogena.

görsel
Yüz temizleyicileri, dudak kremleri fakat özellikle ve bilhassa el kremleri harika olan marka. El kremini çantanızdan eksik etmeyiniz, elleri pamuk formuna sokuyor zira.
Sadece kremlerini sevdigim marka. Yuze hic girismesin bence el kremi ve ayak kreminde devam etsin. Cunku cok basarililar. Indirimde falan alabileceginiz en iyi market kremi diyebilirim.
Evde cilt bakımımı kendim hazırlayan biri olarak acaba işe yarar mı? diye aldığım sonradan çok beğendiğim maske. Kullanımı zaten çok kolay. Yatmadan önce uygularsanız cildinizi inanılmaz rahatlatıyor. Maskeyi beklerken kapatın gözlerinizi keyfinize diyecek yok. Gün içinde makyaj cilde fazlasıyla zarar veriyor. Cildinizi ister evde yapacağınız ister dışarıdan alacağınız maskelerle şımartın.

görsel

(bkz: Neutrogena hidrojel arındırıcı maske)
(bkz: Neutrogena Purifying Boost)
Hicbir ise yaramayan norvecli balikci sacmaligi.
siz sanıyor musunuz ki, o norveçli balıkçılar, o el kremini sadece ellerine sürmek için kullanıyorlar. bazen adam bi' açılıyor 2 ay yok. yani, evet.

(bkz: norveçli balıkçıların tercihi)
seksen saat düşünüp parayı kıyıp gözaltı kremini aldığım marka. morlukları açıyomuş üstünde öle yazıyo. açmazsa ben onlara dava açıcam. minnacık tüpe 20 tl nedir vicdansızlar.
yüz temizleyicisi, toniği, maskesi, el kremi, dudak kremi olmak üzere bütün ürünlerinden memnun kaldığım marka. Fakat bugün web sitesine girdiğimde gördüm ki türkiye de satılmayan bir sürü ürünleri var üstelik çoğunun ambalajı farklı. Merak ettim nedenini.

--spoiler--
allah allaah neyini eksiliyosunuz kardeşim şu yazının anlamadım gitti.
--spoiler--
Havaların soğuması ile mevsimi gelen kremdir.makinalarin vazgeçilmezi gress yağı ne ise insanlar için neutrogena odur.
Ben kremi elleri için kullandıklarını söylemedim ki.
Kuru ciltler için uygun bir ürün. Cildi besleyen aydınlatan bir etkisi var. Tabi herkesin fikirleri değişiyor. Kimi insanda sanırım sivilce yada yüzü yakma gibi sorunlar yaşatmış. Aldığımız ürünlerden mucize beklememiz imkansız sonuçta bunlar destek ürünleri. Yüzünüzün yapısını iyice öğrenip seçimleri ona göre yapmak cildi tanımak gerekir.
görsel

(bkz: Neutrogena Hydro Boost Gel Cream)
(bkz: Neutrogena)
göz makyajı temizleyicisi adeta sihirbaz gibidir nasıl bir bileşimse artık...
bugüne kadar kullandığım tüm makyaj temizliyicileri unutturmuştur bana.
ne kadar yoğun göz makyajına sahip olursanız olun, bir çırpıda siliyor.
hiçbir yanma yakınma hissi de olmuyor, cilt dostu ve ötesi ürün.
uzun seferlere cikan, eslerinden haftalarca uzak kalan norvecli balikcilarin kara gun dostu.