bugün

Beklenendir. Evet dümdüz adamım. hiçbir bilgi vermeden direkt sizin sevdiğiniz içeriği seveceğime inanarak tavsiye bekliyorum. Şaka değil. Bekliyorum.
Daredevil.
Narcos.
içinde ipnelik olmayan herhangi bir örnek var mı?
Selena.
kesinlikle %3 ü izleyin kesinlikle. Ben izlediğim zaman ilk düşündüğüm şey nasıl oldu da bu dizi çok büyük ses getirmedi. Distopik bir dizi. Bambaşka dünyalar var dizi de. Kesinlikle izleyin.
The last kingdom
Atypical
santa clarita diet.
Dark. Dark. Dark!!

Mindhunter ve the oa de olur.
Netfilxte yayınlanmıyor: ama gangs of london isimli diziyi tavsiye ederim.
izlemeyen varsa %3 dizisini öneririm. Ütopik dizi sevenlerin seveceği bir dizi. 3 sezondan oluşmaktadır. 2. Sezon başlarda biraz sıkmaktadır. Ama sonradan o eski heyecanı tekrar geliyor. Başroldeki kızın iyi mi kötü mü olduğunu anlayamadığım dizidir.
Bates Motel
Sex education
After Life
Family Guy
Bojack Horseman
Love.
*
izle bunları ve vay gadasını yediğimin karısı de bana
(bkz: dark)
son dönemlerde izlediğim ve çevremdeki insanlara da izlemeleri için baskı yaptığım nadir dizilerden biridir. en son lost'un ilk 4 sezonunda aldığım seyir zevkini, dark 10 bölümde fazlasıyla verdi.

ilk bakışta almanca olması bir ön yargı oluşturuyor ancak ilk bölümün ardından dizinin atmosferine öyle bir kapılıyorsunuz ki, yarıda bırakmak mümkün olmuyor.

o yüzden tavsiye ederim swh.
The witcher. Pişman olmassınız.
izlediğim çok sayılı ikisi de taş gibi olduğu için verebileceğim tavsiyelerdir. House of cards ve bojack horseman
Yok mu tavsiye veren denilesidir.

Ciddi.
(bkz: nasıl ibne oldum)
freud izlenebilir.
breaking bed vardı bir aralar ve lost önerim.
ozark...... ancak.

kaliteli insan değilsen bulaşma.

(bkz: diziyi mındar etmek)
Dark.. Vis a Vis. LCP ön yargım vardı lakin bitirince ön yargı değişti haliyle.. Şey unutmadan Sex education vazgeçilmezimdir.
Yok mu şöyle sabahlara kadar gidecek bir dizi.
punisher gayet güzel. netflix dışında el marjinal olabilir nefistir.
brooklyn 99. her bölümü 21 dakika ve komedi, çerez gibi gidiyor.
The devil next door izle.
(bkz: Anne with an e)

Mesela ben izleyeli baya bı oldu birazdan tekrar başlayacağım.