bugün

nesli tükenen hayvanları korumakla kurtaramayacağını anlayıp alternatif bir yol deneyen insandır. iyi mi yapar kötü mü bilinememektedir...
''hayvanlar için her şeyimi verebilirim'' cümlesini yanlış anlamış olan insandır. (bkz: olaylar gelişir)
moral vermeye çalışan insan. hatta belki araştırmaci bilimcidir, iç dünyasını araştırıp "soyları bunların neden tükenmiş, iç etkenler dış etkenlerden daha tesirli olmuş olabilir mi?" diyebilen kişidir. ilişkinin botuları nişana kadar gidenler varmış ama aile büyükleri araya girmiş diye duydum.
o neslin tükenmesini engellemekten ziyade yepyeni bir nesil oluşturmaya kalkıştığının farkına varması gereken insandır.*
(bkz: skip skip çoğaltmak) *

not:skip ingilizce olarak kullanılmış olup, argo içermemektedir.
(bkz: nesli tükenesi insan)
işlediği suça, savunma babında en güzel kılıfı bulmuş abazan ama akıllı insandır.
son derece masumane(!) bir olaydır. yardımseverliktir. hayvanseverliktir.
olsa olsa panter emel in kocasıdır o.
nesli tükenmek üzere olan insandır. bir an önce bir hayırseverin elinden tutup bu arkadaşın neslinin devamı için yardım etmesi gerekir.

(bkz: sıraya geçin arkadaşlar) *
(bkz: ecayip heyvanlara benziyirsen)
hayvanın şanını yüceltmek için hayvandan aşağı olma hâlindeki insan-cık..
edilgen olan cinsin hayvanlığından daha hayvan olandır.
bu hayvanların neslinin son kuruşuna geliş sebebi insanın bu hayvancaazlara değil ama onların yaşam alanlarına tecavüz eylemsidir...
yeni bir neslin ortaya çıkmasına olanak sağlar.
dinazor kafalıdır bunlar efendim dinazor kafalı.
derin bir tefekkür anında anadolu kaplanına blowjob yapan insan evladı
(bkz: kelaynak siken çevreci hıdır emmi)