bugün

"nescafe bile 3 ü 1 arada ben yalnızım" espirisiyle beni yaran içecek
nescafe bile 3 ü 1 arada ben yalnızım gibi kötü bir söz öbeğinin içinde bulunan gariban karışım.
şimdi bademli ve çikolatalısı çıkmış içecek.
dayanilmaz lezzet, vazgecilmez tat.
tolga'nın fetiş malzemesi.

(düşününüz: nescafe 3 u 1 arada reklamı)
(bkz: bunlar reklam kokan hareketler)
(bkz: nescafe ucu bir arada)
(bkz: nescafe 3 in 1)
pc basinda iyi giden icecek.
(bkz: nescafe bile 3 u 1 arada ben hala yalnızım)
'bir az sekerli 3u 1 arada lutfen' deme suretiyle karsidaki insanin aklini basindan alan icecek.
bademlisi çok ama çok kotu olan içecek.
bir bardağa iki tane attığımda beni anca kesen karışım.
Kolay hazırlanışı sebebiyle her göze carpışında içilmesi muhtemel pazarlama harikası.
son reklamı itü taşkışla da çekilen bademlisi iğrenç çikolatalısında kahve tadı olmayan fındıklının da kokusu harika olan karışım.
bademlisi piyasadan kalkmıştır artık.
kesinlikle tok karınla içilmesi gereken bir içecek.zira aç karınla içtiğinizde karnınızı şişiriyor ve doyduğunuzu sanıyorsunuz.e tabi haliyle yemek yemiyorsunuz ve de sonucunda yatmadan önce ya da bir yere yetişmeye çalışırken acıkıyorsunuz. bu da pek istenen bir durum değil tabi. *
5 tane alin 6. bedava kampanyasiyla gulduren.
rakiplerine göre az etkili,fazla süt tozlu bir uyku gidergeci.
yazın nescafe ice'ı denemeyi zorunlu kılan içecek türü... muhteşem yaz içeceği..
Ne olduğu belirsiz tozların karışımını muhteva edem bir içecek.Müthiş bağımlılık ve kilo yapar.
firma bünyesindeki tanımı da "şekerli kahve beyazlatıcılı çözünebilir kahve karışımı" * olarak geçmektedir; nestle bünyesindeki uç fikirlerin ürünüdür.
gece içildiğinde kahvenin normalde uyku kaçırma özelliği yerine içindeki kahve oranının azlığından ötürü uyku getiren sıcak hazır içecektir zira iyi üç arkadaş içinde kullanılabilecek bir yakıştırmadır.*
Toz reçelin kahve diye yutturulup satıldığı şey. Bir kahve bu kadar şekerli olur mu?
"tutan mali b.k etmek" gibi bir olaya tabi oldugumuz icin, diger markalarca da taklitleri cikmis, lakin en iyi tadin kendisine sahip oldugu, gunde 5-10 adet tuketilmesinin bunyeye zarardan cok yarar getirecegi icecek.

(bkz: taklitlerinden sakininiz)
içinde zerrece kahve barindirmayan sözüm ona sütlükahve.

Fakat helal olsun adamlara. Millete sözde kahve diye iyi iteliyorlar. insanlarimizda peynir ekmek gibi aliyor.
(bkz: nescafenin grup yapması) * *