bugün

ölüsünü dirisini kanlı canlı cansız kansız yaşayan yaşatan özürlülere verilen addır.
rivayet o ki ted bundy'nin nekrofil olduğu söylenir. tabi ki rivayet değil. salak mısın. adam sevgilisinin dahi en ufak bi nefes alışı ile sexten irrite olurmuş
ben de bu bilgiyi neden biliyosam.,
alın siz de bu bilgiyi götünüze sokun.
Ölü seven dikenine katlanır.
bunlar nasil isler ya, mezarliktan gecemiyom ben, adamlar sikiyo. Allah ıslah etsin.
tepki alacağımdan açıklama yapamadığım.
imamdan önce ölüyle ilgilenen hasta insanlar.
tor gereklidir ever toru yükledikten sonra merak ettim bu tarz sitelerin birinde memocan nickli birini gördüm aramızdalar.
ayrıca iyice tiksindim sizden.
kurdofil gibi bisey galiba.
ülkemizde ilgili videoları izlemek suçtur. sapkınlıktır ayrıca.
ölüyü diriyi s.ken e denir.
egemen bağış tarafından halka yapılan yakıştırma.

polis tarafından öldürülen 15 yaşında bir çocuk için yürüyenlere nekrofil dedi, sonra yazdığını sildi ve inkar etmeye çalıştı.
Napsam bilemedim kayınpederimin ördegine atladımdıdır .
nefes alsın yeter felsefesini de aşmış, deliği olsun yeter felsefesine ulaşmış kişiliklerdir.
"bize yaşayan hiçbir şeyi sevme hakkı vermediler" triplerinde dolaşabilecek insanlar. belki de bu lafı bulan ilk kişi bir nekrofildir.
ölü sevici sapıklar
http://www.youtube.com/watch?v=Z2sMXQF5tlM
'ölüyü diriyi siktin gözü bize mi diktin lan düğmeci?' sözü bu şahıslar için söylenmiştir.
Başbakan R.T.E nin bdp liler için kullandığı sözdür.
yaşayanlardan yüz göremeyen asosyal kişilik anca ölüyle sevişebilir zaten. * e olsun o da ona göre iyi bişey eee ne de olsa onun da hakkı di mi
(bkz: necromancer)
(bkz: gnarls barkley)
ölü siken adama denir.

az mı yattık mezarlıkta zamanında, bekçinin yarrağını az mı gezdirdik o çam dibi bu çalılık...

heygidi günler, ama atlattık tabi, büyüdük, serpildik, artık arkeolojiye merak saldım, daha eskiler hoşuma gidiyor, tarihi seviyorum. bakalım kısmetse afrikaya falan gidicem bu yaz. nasip tabi.
(bkz: ed gein)
dişi varsa sorun yok
(bkz: ölüden göt istemek)
(bkz: ted bundy)
(bkz: nefes almasın yeter)
canlılardan umduğunu bulamamış, çareyi ölülere musallat olmakta bulmuş psikotik.