bugün

Vineda komik video çekmeye çalışan nejat uygurun torunu.
Hastalik ile ugrasan usta tiyatrocu.
vefat etmiştir. allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin...
vefat etmiştir. allah rahmet eylesindir.
mekanın cennet olsun nejat amca.
Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Çocukluğumun komedyenlerindendi, Cem Yılmaz'lar yokken o vardı. Mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin usta tiyatrocuymuş. çocukları onun soyadıyla hala ekmek yiyolar.

görsel
sol framede adını görünce korktum hemen haber kanalı gezmeye başladım ve acı haberi öğrendim.
mekanın cennet olsun nejat usta.
1927 antep kilis dogumlu usta tiyatrocu.

mekani cennet olsun.
çocukluğumuzun tiyatrocusuydu. ruhu şaad olsun.
bu sefer kesin olan haberdir.

başımız sağolsun. tiyatroya emeği büyüktür...
cibali karakolu eksik kald şimdi. allah nur içinde yatrsın.
rahmetli olduğu söylenen sanatçı. kaynak yok ama öyleyse allah rahmet eylesin. evet.
çocukluğumun efsanelerinden birisi daha yıldız gibi kaymıştır.
mekanı cennet olsun.
mekanı cennet olsun büyük ustanın.
hayatını kaybetmiştir.
allah rahmet eylesin herhalde bu kadar çok nesilin tanıdığı ender sanatçılardandır.
inanmadım haberleri didik didik ettim ama maalesef gerçek.
en başarılı tiyatrocu duruşuyla güldüren adam Allah rahmet eylesin. toprağın bol olsun.

http://gundem.milliyet.co...detay/1794190/default.htm
mekanı cennet olasıcadır. malesef efenim bu sefer haberler doğrudur. bu arada münir özkul cephesinde ise gergin bekleyiş devam etmektedir.
ölümüyle, ilk defa sevenlerini ağlatan tiyatrocuydu. adam harbi harbi komikti. Mekanı cennet olsun. Muzur içinde yat.
Aklimda hep cocukken yarila yarila guldugum minti minti, migferine çiçek eken asker ve yaptigi anlamsiz bir suluboya resmi, bittikten sonra ters cevirdiginde istanbul silueti ile karsilastigimda uuuuuuu dedigim, bence güzel bir insan. Allah rahmet eylesin. Cok üzüldüm. Cocuklugumdan bir parca daha eksildi..
tiyatro dünyasında (parodilerini/oyunlarını izleyenlerden bilen bilir) hakikaten güldüren mizahi sözlere, terimlere imzasını atmış ve koca bir döneme damgasını vurmuş duayen. çocukluğumuzun yegane ismi, hakk'ın rahmetine kavuşmuş. allah rahmet etsin.

(bkz: ingiliz anahtarı)*
allah rahmet eylesin.
nejat işler sandim bi an. allah eahmet eylesin.