bugün

soru kelimesidir.

örnek :

bu nedir?
sevgi nedir?
cümlenin öznesini sorar.
9. nesil yazar. hoş gelmiş.
kız olması yüksek ihtimal olan yazar. ben anlarım ağalar.
sonradan gelen kadın baya yapmacık davranıyor yahu. billur bolu'yla sevdiydim nedir'i ama ayrıldıktan sonra izlemeyi bıraktım.

he bu arada billurcum yeni youtube kanalı açmış, yerim: https://www.youtube.com/c.../UCNVwUaeQjdhxdhsUEQcfLWg
kendini kültürlü ve komik sanan ekşi sözlük yazarları kıvamında videolar hazırlayan kanal.
son günlerde iyice palazlanan video kanalı. çekimleri gayet profosyonel ve sunumu yapan hanım kızımız da bıcır bıcır bir şey olunca bir oturuşta on onbeş video izlettiren kanal.

https://www.youtube.com/c.../UCOGyaYpd-HKUnGPafwMO7sQ
Bir videosunu izledikten sonra tüm işimi gücümü bırakıp izlediğim kanaldır. Ayrıca Cem Yılmaz ile çektikleri "Klişe Nedir?" videosu da başarılı bulduğum videoları arasındadır. Helal olsun.
ne eğlendirici ne de bilgilendirici olan boktan ve gereksiz bir hot words taklidi zırva. bari siktimin zımbırtısında güzel bir karı oynatsaydınız, şöyle erasmusla gelen sarışın yabancı kız gibi felan.

böyle kara sinek gibi mızıldayan konuşan ve uyuz tipli bir mahluğu koymuşunuz, aynada kendini görse sikecek entel kaportalı abazalar sürüsünü de peşlerine takmışsınız, enayiler üzerinden zengin ediyosunuz kurnazları.

amına çaktımın entel kaportalı abazalar ordusu. sizin elinizden interneti komple almalı da, neyse işte. o bile fazla size.
Cem yılmaz sayesinde prim yapmaya çalışan sikik youtube kanalı.

internet aleminde cem yılmaz bir şey ifade etmez. Son tahlilde hurak oyunda kanalı bunun kafasına verir. Üstelik çocuk bir şey de yapmıyor sadece oyun oynuyor.
Nihayet bunun da boku çıktı dediğimiz youtube kanalı. Sunucu sevimli anlatım esprili falan olunca izletiyordu, severek takip ediyorduk hatta. Ama parlamak, bir yerlere gelmek için sürekli tayyipe giydirmeye başlayınca işin buralara geleceğini sezmiştim. Çünkü günümüz türkiyesinde bir yerlere gelmek istiyorsan ya Tayyipin yanında olucan ya da tam karşısında. Griye yer kalmadı. Millet de bunu sezip prim için abuk subuk çabalara girişti.

Neyse konumuz bu değil. Zaten seçtikleri konu başlıkları ile ilgili bilgi verici hiçbir detay içermeyen videolarını eğlence amaçlı izliyorduk. Güldürmemeye başladı seviye düştü falan derken Cem yılmaz çektikleri videoda mimiğim oynamadı. en son çektikleri 7 dk lık öğrenci nedir videosuyla da sıçıp sıvadıkları yere tüyü diktiler gerçekten. Gereksiz sosyal mesaj kaygısı taşıyan araya sıkıştırılmış sözde ince esprilerine ilk günden beri kıl oluyodum zaten. bi de yıllardır onar defa güldüğümüz öğrencilik hayatının klişelerini yeni bir şey keşfetmiş gibi anlatmışlar. Bok gibi video olmuş gerçekten. Zaten youtubeda videoların altındaki yorumları okuyunca bu videoları da beğenen kitlenin kim olduğunu görünce hakkaten bozdular diyo insan. O değil de ben bunlara neden bu kadar kızdım onu anlamadım,baya giydirdim yani.
(bkz: burcu bakdur nedir)
reklam işinin de suyunu çıkarmışlar. yakında söner bunların alevi de.
youtubeda bir kanal. değişik bir fikri var. reklamları fazla abartmışlardı izlediğim birkaç videoda. ayrıca yeni bir kanal olmalarına rağmen reklam vermelerine şaşırdım. belki de sponsorları filandır.
Sırf sunucusunu tatlı bulup bir iki vidyosunu izlediğim ve içeriğini beğenmediğim youtube kanalı.
sunucu kız kendisini kafasında nasıl bir yere oturtmuş bilmiyorum ama sandığın kadar yetenekli değilsin bebeğim.
sunucularının yetenekli olduğu yarışma. ayrıca burcu isimli olanı yerim.
bu kanalın sunucusu olan kız kadar antipatik, kendinden bu kadar kısa sürede nefret ettiren başka bir insan daha var mıdır yeryüzünde bilmiyorum... ciddi anlamda görünce bilgisayarı duvara fırlatasım geliyor !
bazen takıldığım tatlı güzel kavramları anlatmaya yönelik YouTube kanalı. arada harbi zeki esprileri ve göndermeleri var, kısa video uzunlukları ve iyi mizahlarıyla izlettiriyolar kendilerini, bozmazlar inş.

dipnot: burcu ablamızda oysh yani.
1-2 videosu hafif komikken "diktatör nedir" videosunda chp saksosunun kralını yapmış video kanalı.

yerim sizin muhalefetinizi lan, hangi diktatör üst üste 50 kere seçime girer? üstelik 1 öncekini de kaybeder?
esad? diktatör değil çünkü alevi değil mi?
sisi? yooo o da diktatör değil. ab ve abd amcaları öyle diyor çünkü.
kenan evren? yoo o da değil. solcuydu çünkü değil mi?

bir de ne eklemiş hanfendi hazretleri? diktatörler kan dökmeden gitmezmiş.
vay anasını yani 7 hazirandan sonra çözüm sürecini bitirip askerimizi eşinin yanında çarşı izninde ensesinden infaz eden, uykusunda polis öldüren "buraya artık baraj yapamazsınız, öğretmen gönderemezsiniz" diyen pkk lı orrrrrrospu çocuklarına karşı hamle yapılınca kan dökmek oluyormuş. yani o pkk lı orospu çocuklarının yaptığı kan dökmek değil onlar devrim yapıyor değil mi? olum sizin o tatlı götünüzü sikerler. alıştınız gerçi aynı anda hem israile hem fetoya hem pkk ya sakso çekmeye ama daha dur.

15 senede 20 kere seçime girip her seferinde o tatlı suratınıza bukkake yapmaya doyamıyoruz. ama siz adam olmayı öğrenemediniz ama öğreneceksiniz. ya seve seve ya da diğer türlü.

yok işime gelmiyor diyorsan suruçta geberen üniversiteli köpekler gibi şu hanım kızımızda gidip teröristlerin yanına "diren" ebilir.
tıpkı o patlayıp geberen terörist enikleriniz gibi şarjörlere mermi dizer ya da canlı bomba sloganı atabilir.

ama sonunuz hep aynı olacak orasını söyleyeyim.
pkk köpekliği yapınca pkk lılarla birlikte sikileceksiniz.
burcu bakdur'u içinde barındıran kanal.
billur bolu' nun burcu bakdur'dan daha seksi olduğu kanaldır.
billur bolu'nun neden ayrıldığını anlamadığım kanal.
Burcu bakdur isimli tatliligin videolarinda odaklanma esigim baya yukarilara cikiyor, mimikleriyle insani gulmekten oldurebiliyor.

Fazla fazla izlenmeli gulunmeli. Tavsiye icerikli entrydir.
popülerliği gitgide artan, oldukça başarılı bulduğum youtube kanalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar