bugün

yalnızlık, o kadar güzel bir duygu ki ondan kopamıyorum. hiç sıkmıyor beni, arayıp sormuyor. ona dertleri mi anlatıyorum o bana aaa ben de aynısını yaşamıştım demiyor. sadece susuyor. uyurken onu düşünmüyorum, bana huzur veriyor. hiç gitmeyeceğim demiyor, çünkü ben gitmiyorum.
Tahmin edilebilir ve dingin olduğu için.
Tercih değil, mecburiyet biraz. istesem gayet tabi yalnız kalmam , ama yaşımı başımı aldım.
Boş gereksiz ilişkilerle vakit harcamanın anlamı yok. Ya hep ya hiç.
Ya herro ya merro in anadolu style.
yalnızlık genelde güzeldir, sorumlulukların azalır, kafayı dinlersin kısaca oh.
hayatıma yeni birini alıp, onu tanımaya çalışmaya üşendiğim için sanırım.
çünkü şu an birini hayatıma alabilecek altyapı yok. kaynaklarım sınırlı ve kendi mağaramda bir başıma hayatta kalma savaşımı veriyorum. eğer birini alırsam o bana şu an için yük olur. onla ilgilenemem, onla konuşamam, onla vakit geçiremem, gezemem, tozamam, ona çakamam da.
sonuçta bunlar için altyapı şart. şu an için sadece belli okumalar yapıp kendimi iş hayatına hazırlayacağım, arından kendi işim ve evimi kurup ondan sonra piyasaya açılacağım.
Sorumluluk olmaz tamamen kendi planlarin ve isteklerin ile yaşarsın kimseden çekinmeden kendini hiç kasmadan kendi hosuna giden kendince eglenceli her seyi yaparsin.
Sessizlik unsuru.. Evet bilhassa sessizlik.

Kuru gürültüden uzak cok hosuma gitti.

Bende hemen kendime bir yalnızlık almalıyım diye düşündüm.
(bkz: yalnızlık aldatmacası)
(bkz: teknoloji ve sosyal medya) cok alakali konular aslinda...
sevenimiz olmayınca mecburiyetten yalnızlığı seçtik.
Yalnizligi tercih etmedim yalniz olmayida sevmiyorum lakin yanımda olacak yalnizligimi giderecek insan yok.
insanlar orospu çocuğu. Değmiyor.
Yalnızlığı tercih etmedik.

Bazıları hatalarını üstümüzde denedi, bedeli de uzun ömürlü yalnızlıklar oldu.
Ben onu değil, o beni tercih etti!
yanımda biri varken yalnız olmaktansa gerçek yalnızlığı tercih ettim.
Kendimi bir başkası için daha fazla yıpratmamak ve ihtimaller arasında Kaybolmamak için tercih ettim. Böyle daha iyi. Gelen yok, giden de yok.
yalniz degilken hayatin sizi silkmesi sonucu buraya geliyorsunuz.
biraz hayat itiyor, biraz siz geliyorsunuz.

sonuc mu?
yok be olum, cekemiyorum ben artik kimseyi.
Çünkü çok istesemde beni bırakmayandır. Tercihim değil mecbüriyetim.
Onlar gibi olmaktansa kendim gibi olmayı seçtim.
Ha yalnız değilim.
insanları sevmiyorum. Sahteler. ihanetçiler. Nankörler. Bendeki de ne ego ama! Sanki ben sütten çıkmış ak kaşığım... Neyse her şeyi geçtim. Ben garip birisiyim. Takıntılarım var, ruh hastasıyım adeta. Ve de canavar gibiyim.
Çünkü sorumluluk almaktan nefret ediyorum. Tek olmak herzaman en iyisidir.
tam yalnızlığı tercih ettim dediğim anda karşıma çıktı vazgeçtim. bundan 5 yıl önce...
daha cok o beni tercih etti.
Çünkü kimsem kalmadı. Uğruna içebileceğim biri bile yok artık.
yalnızlık konusunda daha başarılı olduğum için. her insan başarılı olmak ister. baktım ki bende yalnızlık alanında başarılıyım. istesem de başarısız olmak yalnızlıkta; olamıyorum.