bugün

Kuzenlerle ve enişte ile okey attım.
uyudum uyandım bir işim var halledip tekrar yatacağım inşallah.
Peaky Blinders’ın bir repliğinin bunun nedenini çok iyi anlatabileceğini düşünüyorum. Hangi sahnede, hangi karaktetirin, hangi sebeple söylediğini anımsamıyorum bile; ama ‘Bazen kendi kafanın içi olabileceğin en kötü yerdir’ hissini yaşıyorum ya da “kendinden kaçabilirsin ama kurtulamazsın” cümlesini çivi gibi çakılmış beynime. Böyle zamanlarda beynimden nefret ediyorum, sağ lobunu aç sokak köpeklerine, sol lobunu bir deniz kıyısında martılara bırakıp siktirip gitmek istiyorum.
Çünkü gece yatmak bilmiyom sabah kalkmak bilmiyom. Ayrıca hiç atlet giymiyorum ve küfür etmeyi severim. Kötü biriyim
Uyku tutmuyor, uyumaya utanıyorum, uyumayı ayıp sayıyorum bu gece, biliyorum saçma ama böyle hissediyorum.

Baba kız tatile çıktılar dün gece... Topladılar valizlerini şen şakrak... otogara gidip, bindiler otobüse, ver elini ayvalık...
Bu sabah babanın ölüm haberini, kızın onlarca kırıkla, ezikle dolu yaralı bedenini duyduk...
Otobüs kaza yapmış...
Hiç bilmedikleri bir şehrin otoyolunda savruldu bedenleri caddeye...

Komşu deyip geçmeyin, canınız, yoldaşınız, aileniz oluyor zamanla...
Bu gece sabah olacak mı desenize! Heee olacak mı?!
Dağlarca dert tasa var ülkenin durumunda bok beynimde biraz siyasi analiz yaptın analizleri hep bok a çıktı o yüzden uyumuyorum.
Çünkü ülkenin hali uyutmuyor.
Çünkü ne kadar mal bi insan olduğumu düşünüyorum.

Geçmişi düşünüyorum hatalarımı sonra bile isteye yaptıklarımı sonra yine malım diyorum.

Keşke baştan hayata gelsem.

O kadar kıymetini bilirim ve bazı şeyleri yapmam ki.

Gidişatım hiç iyi değil hiç.

Şu sözlüğe dönüp yazmak bile belirti.
Bitirdim sözlük.

Denedim şans verdim ama yok olmuyor hissedemiyorum ama seviyorum da.
Hoşlandığım kızın geçen ay, tatile kız arkadaşımla gideceğim demesi ve bir kaç gün önce planı aslında üç kişi yaptıklarını ve üçüncünün erkek olduğunu ve az önce aslında ortada ikinci bir kız olmadığını, tatile o şerefsizle gittiğini öğrendim. Uyuyamıyorum. Anasını sikiyim böyle hayatın.
Müzik dinliyorum sözlük.

Böyle duygusal melankolik olanından.
Gelecekteki yavrularım için.
bu aralar boş olmamdan dolayı.
bagirsak gazim var arkadaslar.

subjektif bilgi iceren tek entrym.
Uyuyamıyorum ki. Bünye alıştı artık gündüz uyumaya. Hani normal insanlar nasıl gündüz uyuyamıyorsa ben de gece uyuyamıyorum.
Bir mesaj yazdım, ama göndermeli miyim bilmiyorum ve bu da beni geriyor. Gerginken uyuyamam.
Edit: günlerdir beni rahatsız ediyor, biraz da onu rahatsız etsin diyerekten gönderdim. Umarım sabah uyandığımda pişman olmam. Lütfen olmayayım çünkü.
Öğrenci evi, bütün gün temizlik yaptım. Sonrasında yemek, poğaça ve bir kutlama için pasta kuzenimde bizde kalıyor ve poğaçalar bitti canım çekti yapsana dedi 3 tepsi poğaça yaptım ve bir tepsiyi yedik sabah kahvaltıda bir şeyler hazirlamayacagim en azından bu beni sevindiriyor. Ve bu üzerimdeki yorgunluk beni uyutmuyor teşekkürler.
Sabah 11de finalim olmasına rağmen gece 4teki NBA finalini bekliyorum.Toronto şampiyon olursa rahat rahat uyurum.
külebinin

sen türkiye gibi aydınlık ve güzelsin
benim doğduğum köyler de güzeldi
sen de anlat doğduğun yerleri
anlat biraz..
hikaye şiiri gibi olmuş
cunku uyumak istemiyorum uyumak zaman kaybidir.
çümkü film izliyorum, evet..
O kadar bilmiyorum ki.
seks yapıp uyumak bu kahrolası lanet ülkede bana haram.
sevgilimle whatsapp'tan konuştuğum için. şimdi o yattı, uykunun rem kısmına geçti bile. uykusu kaçan ben ise, sözlükte takılmacalar falan hani.
Uyumak zorunda olmak uykusuzluğuma sebep.