bugün

(bkz: Kırım savaşı)
Gündüz uyudum desem.
Çünkü Uyumayıp da Düşününce birşeylerin hallolacağına dair saf hissiyatlarım var.
Bazen insanın beynini kemiren düşünceler,huzursuz eden sorular,strese sokan gelişmeler oluyor. Sabahlara kadar kıvranıyor,bazen cenin pozisyonunda yorganı üstüne çekip ağlıyor.. Herkesin vardır bi derdi sıkıntısı.. Mutlu insanlar uyuyor çünkü ..
bir şeylere çalıştım.
ve uyumak gelmiyor.
Şehir dışından dönmek. Otobüsten yazmak güzelmiş.
Aramızda bütleri henüz başlamamış yazar arkadaşlarımız var.
yorgunluk neticesiyle 18:00-22:00 arasında uyumak ve bir daha uykusu gelmemek.
Uzun zaman sonra bi kızla konuşuyorum be sözlük. işin açıkçası, uzun zamandır ilk kez kalbim böyle ritimsiz çarpmaya başladı. O da uyumuyor ben de. Hadi hayırlısı.
O kadar çok uykusuz bıraktım ki kendimi bu gece vücudum huzursuzlanmaya başladı. Kolumu ve bacağımı sığdıracak yerim yok şimdi. Bunları bir yerde rahat ettirmeden de uyku uğramaz yanıma tabii ki. umarım güneş ışıkları odaya dolmadan uyurum.
Pazar günü 3e kadar uyursan Allah'ta cezanı böyle verir işte.
sanane olum.
Onuda nerden çıkardın.
sabahın köründe sözlükte tanım kasanlara sorulan sorudur.
gayet iyi uyudum, uyandım iş güç var. enerji doluyum, hayat güzel.
günaydın herkese.
görsel

Yorgun olunca uykum kaçar.
Ağlayınca uykum azaldı.

Yorgunum, hala biraz uykuluyum ama uykuya dalamıyorum.
içimden atamıyorum galiba. bir de kafam öyle karışık ki... keşke bir şeyleri bir anda unutabilsek.
Ben cinayet işleyeceğim ondan uyumadım. Puslu hava bekliyorum.
Gece mesaisindeyim ancak aktif bir görevim olmadığından uyuklamamak için sözlükte bulunuyorum. Birazdan dizi film ya da oyunlardan birine sarar, yahut wpdan biriyle sextingleşir ya da dünyayı ele geçirme planım üzerinde kafa yormaya devam edebilirim.
yatmaya üşeniyorum.
17 ağustos gibi bir deprem daha olsa kedimi nasıl taşıyacağıma kafayı takmış durumdayım.

görsel

Böyle bir urun var. Aramızda kullanan varsa, yorumları çok makbule geçer zira 275 lira falan.
e sanane y*rram.
Uyumak zorunda olmak uykusuzluğuma sebep.
sevgilimle whatsapp'tan konuştuğum için. şimdi o yattı, uykunun rem kısmına geçti bile. uykusu kaçan ben ise, sözlükte takılmacalar falan hani.