bugün

Sevgili bulma konusunda yetersizim. Bir de maddi durumlarım can çekişiyor.
henüz evlenmelik sözlük kızı bulamadım.
çünkü eşşeğin s*kinden dolayı... ( aylardır bu başlığı her gördüğümde bunu yazmak istiyorum )
instagram kullanmadığım için olabilir.
uyum ve tatminlik meselesidir. hem fiziksel hem zihinsel açıdan. ve erkeklerin pek çoğunun ve yine kızların çoğunun kendisine fedakarlık yapabilecek, nitelikli bir partnere sahip olmak için yeterli olmadığını düşünüyorum. yani toplumun geneli, hem erkekler hem kızlar insan ilişkilerinde vasat. ortalama bir yerde. ha siz ortalama insanların sıradan birlikteliklerini yeterli bir sevgililik olarak görüyorsanız ona birl lafım yok ama ben görmüyorum. hem fiziki hem de zihinsel, eğer birliktelik ilerlerse de sosyal ve maddi açıdan yeterli tatmini sağlayamayacak bir erkekle partnerlik, flört iki tarafa da zarar veriyor. kız istediği uyumu ve tatmini sağlayamıyor. erkek de hayal kırıklığına uğruyor belki o da soğuyor.
Anlaşamıyorum, dayanamıyorum ve fazla gerçekçiyim ve sonucu hüsranla bitecek bir işe kalkışmak istemiyorum.
insanlarla uğraşmayı sevmediğimden. elin kızının nazını niyazını çekmek için gelmedik bu dünyaya be bilader.
geleni geri gönderiyorum, ilişkim olursa sıkılıyorum, yokken yalnızlığıma isyan ediyorum, neden böyle bir manyaklık yapıyorum bende bilmiyorum. teşekkürler.
Çünkü illede bir Sevgilim olsun diye bir cabam yok. Öyle olursa hata yaparız.
Ben istemediğim için.
üzerimde büyü var.
Ferhan abi söylesin.

https://youtu.be/wF6CgWSAjuE
Etrafta her yerde güvenilecek insan olduğu için seçmekte zorlanmayla alakalı bir durum.
sevgili yapmak kolay mühim olan ten uyumu ve kafa uyumunu sağlayan kadına denk gelebilmek. diğer türlü sevgili sevgililikten çok bir eziyete dönüşmektedir.
çok fazla flörtüm var, seçemiyorum.
hem çok uğraşmıyorum. Hem de uğraştıklarım yanıt vermiyor olumlu anlamda. Zorla güzellik olmayacağından kaderime razı geliyorum.
Etrafımda sevgili olabilecek erkek yok. Ne benim birine ilgim var ne birinin bana ilgisi var. Ne de havadan düşüp karşıma aşkı çıkartacak şansım var.
Hiçbir şey yok. Sebep yok sonuç yok. Doğduğumdan beri yalnızım. Nasıl çift olunur tahayyül edemiyorum.
(bkz: hiçbir kadın kilolu orta yaşlı erkeğe aşık olmaz)
sevdiklerime oranla ben çirkinim sevenlerim de bana oranla çirkin.
benim neyime sevgili amınakoyim hayatım boyunca biri beni sevmişmi ki birinden sevgi görmüşmüyüm ki.
Mükemmele erişebilecek bi kadın olmadığından. *
her gördüğüm güzel sanıyorum, güzel öyle bir şey değil çünkü.
hafif güzel kafamın uyuştuğu düzgün bir kız bulsam bırak sevgili olmayı bir seneye evlenerim. sözüm meclisten dışarı ama bu kulaklar öyle şeyler duyuyor ki evlenecek insan kalmamış ülkede.
Cunku evliyim, karim izin vermiyor sevgili yapmama.
ölü yatırım.