bugün

(bkz: ben bilmem beyim bilir)
bazı kişilerin kendilerine veya başkalarına sordukları yakınma sorusudur.
seni sevmeyenlere bir sor bakalım. kendini bir eleştir bakalım. dikkat et kıskanıyor da olabilirler.
Mutsuz ve sevilmeyen insanların yürek yakan sorusu.
ben bile beni sevmiyorum amk başkası niye sevsin.

birinin beni sevmesi için 5 duyusunun 4 ünün (görme banko) çalışmaması gerekiyor.

sartlar buyken beni sevdiğini iddia eden kisiye gulerim ben amk.
Dönemin gençleri olamadık diye. Dikkat çekmek için uğraşmadık diye.
başarı herşeyin anahtarı. depresyona gireceğine hedef belirle, herkes seni sever.
Arkadaşlar konuştuğum her sözlük kızı fuckbuddy olmak istiyor...ne zaman gerçek sevgiyi bulacağım. Ne zaman bir sözlük kızı uyandığımda yanımda olacak...ona sarılacağım. Ne zaman bana seni istiyorum yerine seni seviyorum diyecek....neden herkes sadece penisimi istiyor. Kalbimi yalnız bırakmayın.
sorun sende değil bizde durumu.
sen agresif olsan ne yazar kezo ya bak.
yanlış insanlarla berabersindir. ayrıca üstteki yazarın insanlar sevmez sözüne koca bir hassiktir çekiyorum.
yanlış kişi ve insanlarla bağ kuruyor olabilirsin.
ilgi budalası insanları sevmediğim için sevmiyorum.
görsel
Aradıgın icin.bırak hayatı akısına.bir ese ihtiyacın yokmus gıbı yasakı moralin böle gereksiz seylere bozulmasın.
her gün kendime defalarca sorduğum soru. bella hadid gibi bir sevgili arıyorum ama bulamıyorum.
salak olduğum için.
Ben seviyorum.
insanın hem egosu zarar görmesin hem de hatalı olduğunu kabul ettiği için yönelttiği soru.
mesela ben 35 yaşını geçmiş, sıkıcı, normal, toplum tarafından siktir edilmiş biriyim. insanların ben olmasam da fark edeceklerini sanmıyorum. bir gün ölsem bir iki gün anar unuturlar. sadece ailem hatırlar.
öte yandan ciddiyeti abartıyorum ve insanlarla orta noktada buluşmuyorum. bu da benim hatamdır.
neticede yapacak bir şey yok. benim tercihim istediğim insanlardan uzak kaldığım için kendimi geri çekmek oldu. sanırım ölene kadar da böyle devam edecek. bazı şeylerin çözümü olmadığını kabullenmek gerekiyor galiba.
benide seven yok boşver salla hunharca osurmaya devam.
Sen kendini sev, gerisini boşver.
Seni senden daha iyi kimse sevemez.
Bende seviyorum.
vayy amk, ne dertler var memlekette.
buna kafa yoran işsizdir.
bunu analiz edip bu sonuca varan sevgiye açtır, muhtaçtır.
acınası tip.
ıığğğ.
malum partili olabilirmisin ?
the the nın güzel bir şarkı sözü vardır;

"if you can't change the world, change your world."

kimse seni sevmiyorsa olaya bir de bu perspektiften bakmak lazım.