bugün

çok dertlisinizdir eve gelip uzanmışsınızdır, babanız sizdeki moral bozukluğunu farkedip yanınıza gelir ve ''neden kendine bir bira doldurmuyorsun.'' der siz de sakinleşmek için babanızın önerisini kabul edersiniz. babanıza teşekkür edip odanıza geçersiniz.
babanın namına koyayım. otur o zaman karşılıklı ic, teşekkür eder odasına gidermiş sekim.

(bkz: oTuZ bir olsan çekilmezsin)
akabinde "ben üstüme rahat bir şeyler giyip geliyorum" der, tövbee estafurullah...
izmirli'dir.
aşırı elittir. Keko bünyenin tansiyonunu fırlattırabilir.
Ambush...
Tuzak soru.siz kalkınca kendi birasını da tazeletecek. Bugünluk bu kadar babalik diyin, kendi kalksin.
Olması gereken babadır . Ne var mk oturup kokain çekmiyorsunuz , günün yorgunluğunu atmak için bir bardak bira içeceksin . babaya saygıdan bahsedenler ayrı bir komedi , Tamam böyle bir ortam senin aile yapına ters dir ve sende yapmazsın eyvallah lafım yok , ama her türlü o.ç luğunu yapıp babaya saygıdan yanında sigara içmeyen gurüh var ya onları kast ediyorum işte ! Lafım kesinlikle yanlış anlaşılmasın aile büyüklerine saygı esas dır . ancak haftada 2 kere esnaf borcunu istemeye kapısına gelir kendisine ana bacı sövdürür , sokak ortasında her türlü pisliği yapar , kahvehane lerde kavgası eksik olmaz , sonra babaya saygı diye bunları yazan insanlara laga luga yaparlar . Bir çeşit önyargıdır , yıkılması gerekir !
Benim babamdır. Adamın dibidir. SEni seviyorum babam.
Cümledeki altyazi alintiligi kendini bu kadar belli etmese belki bi bira içilir.
new jersey eyaletinde yaşıyorsan olası bir durumdur.
Anlaşılan birayı fıcı ile tüketen insanların barındığı ev.
neden kendine bir bira doldurmuyorsun demiyor benimki ama.

her anımda yanımda olduğu zamanlarda ben üzgünken, gel seninle iki bira içelim diye beni dışarı çıkarırdı. kalbimin pencerelerini açar, içimi havalandırırdı.

kız babası olmanın hakkını verirdi. once upun a time...
bira doldurulması için evde fıçıda bira olmalı o yüzden babanın alkolik olma ihtimali yüksektir. normal bir baba kendine bira kap gel derdi .
Kötü örnek babadır. Karı kız tavlamaya da gidin amk. Evet.
benim babam; "rakı içer misin? yeni yaptım" diye soruyor artık...bira yaşını geçeli çok oldu...