bugün

(bkz: böyle başa böyle tarak)
Çünkü bu insanların büyük bi kısmı fazla bi beklentiye girmeden evlenmiş, geri kalan kısmı da kötü karakterli kızlara denk gelip fazlasıyla sevgi verip maddi ya da manevi aldatıldıklarını anlayınca ya kendilerini kapatmışlar ya da o kızların yaftasını herkese yapıştırarak ön yargılı hale gelmişler.
Netice, sıfıra sıfır elde var sıfır.
çünkü hep erkeklerin size adım atmasını bekliyorsunuz
Çünkü siz iyi değilsiniz.
benle tanışamamış yazar beyanı.
Erkeklerle tanışamıyorum.
bu soruyu gerçekten " iyi " kadınlar mı soruyor ? yoksa, beyaz atlı prens arayan kendini pambuk prenses sanan hayalperest çıtırlar mı ?
Babanız gibi seveni bulmak istiyorsanız eğer; Anneleriniz gibi olmalısınız kızlar.
Çünkü otobüs duraklarına değil audi q10'alara bakıyosunuz.
Bi dünya şey yazardım da arkadaşlar çoktan yazmış ellerine sağlık.
(bkz: hem ayranim dökülmesin hem)
çünkü erkeğin iyisi yoktur.
Çünkü o kafam kadar büyük telefonundan kafanı kaldırıpta bakmiyorsun ki bana..
iyi erkekler evlidir.
iyi erkekler nişanlıdır.
iyi erkeklerin sevgilisi vardır.
iyi erkeklerin aşka inancı kalmamıştır.
iyi erkeklerin kalbi kırıktır.
iyi erkeklerin gururu incinmiştir.
iyi erkekler sevmeyi unutmuştur.
çünkü yoklar.
Çünkü zamanında her iyinin kalbini silken bir kötü hayatına girmiştir.
o iyi adamlar o güzel atlara binip gittiler, demirin tuncuna adamın piçine kaldık.
Bir kız olarak cevaplıyorum ki bazı kızlarımız maalesef kendilerine acı çektiren erkeklerden ve saçma watpadd hikayelerinden etkilendikleri için etraflarındaki iyi erkekleri göremiyorlar.
görsel vardır bir bildiği herhalde.

tanışıyoruz. onda da bir kusur buluyoruz. bir yanlış tüm doğruları götürüyor sanırım. kıymet de pek bilmiyor olabiliriz tabi.
(bkz: moriada hala nefes alan bir cüce var)
ulupuanlar ne ile kazanılıyor ?...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
iyi erkekleri siktir ettiginiz icin olabilir mi?
iyi kadın olmadığınız için olabilir mi ?
iyi iyi diye sayıklayıp başımızdan atıyoruz anacım bu gerçeği kabul edelim gitsin.
siz kimsiniz? gercekmisiniz?