Çok da takılmamak gerek.
incelemiyorum bile.
sadece fikirlerini aktar, sözlükten olmasa da dış okuyucunun birine tercüman olursun belki.
görsel
görsel

Sözlük manyak dolu bak yeminle diyorum.
“Türkmen” başlığının altına yörük-Türkmeniyim diye yazdığım için eksi yedim. (#46308516)

Data Science ile ilgili girdiğim bilgi içerikli entrylerim de eksileniyor.
Tofaş demeseydin iyiymiş de neyse verdim artını.
Yok detay değil de, paragraf atlamamışsın hiç. Okuyan kör olduğu için yanlışlıkla eksi vermiş.
(bkz: açmayın dedeler)
hakikaten neden eksilediler ya? her şeye eksi veriyorsunuz. buna da verin hadi.
(bkz: eksi çetesi)'nin işleridir. bazıları sırf p*çlik olsun diye keyfinden eksiliyor.
sözlük çöl vahhabisi kaynıyor ondan herhalde.
(bkz: bizim esed i yenmek gibi derdimiz yok/#45806208)
Sebebi merak edilendir.
Mesela bilgi içerikli uzun bir entry giriyorum eksileniyor.
Saçma sapan bir başlık açıyorum, seri artılanıyor.
Bu sözükte bir sorun var.
sorgulanmaması gereken entryler. mesela ben artık sorgulamıyorum ama adım gibi eminim ki, ne yazarsam yazayım, sadece nickime bakıp eksileyen en az 9-10 yazar var. yoksa ne yazdığım önem taşımıyor. adam nickimi görür görmez eksiyi basıyor. destan gibi bilgi entrysi yazsam da nick altı yazsam da nickime bakıp eksiliyor. artık umursamıyorum bu yüzden.
Geçen bezelye atmıştım. Bezelye sadece bezelye. Eksilemişler. Ne denir ki...
Geçtiğimiz günlerde Tengir abinin çocuğu için geçmiş olsun temennisinde bulunan Entry girdim üç tane eksi almışım. Enteresan şeyler.
o kadar şaşırtmaca her sözlükte olur.
bilgi içerikli olmasına rağmen eksilenen entrylerdir.
Lafa degil de lafi soyleyenin adam olamayasina karsi verilen tepkilerdir. Allah bir dese nolur bunlar ?
budur. (bkz: yerde 100 lira buldun naparsın/#45227118) demek ki insanlık ölmüş parayı bulan herkes hemen yerim yazmışlar. ulan sizin ahirette bile yatacak yeriniz yok helak olun azalarak bitin çulsuzlar..
(#45103417) ve (#45103493).

neden eksilendiği hakkında düşünüyorum ve çözemiyorum. bilgi içerikli entryler neden eksilenir? eksiliyorsanız altına neden eksilediğinizi de belirtin bir zahmet. hangi konuya katılmadığınızı söylemekten çekinmeyin. doğru yanlış ortaya çıksın.
(bkz: #45097563)

neden eksilediniz şunu anlamadım.
çok kasıonuz bu sözlük işini ha.
tamam bebeğim senide artıladık açığını kapandı gerçi 6 + oylama alırsan açığın kapanır ama pansuman yaptım. idare et.
(#45028102)

kim eksiledi ki bunu? bilgi içerikli bir entry. eksileyen kişi her kimsen inanmıyorsan gir iett'nin sitesine bak. o zaman yalan mı söylüyoruz görürsün.
Nedenini ben anladım ama söylemem.
nadan eder nadanla telezzüz
divanelerin hemdemi divane gerektir.
cahiller cahillerle sohbetten hoşlanır. aşıkların arkadaşı aşık gerekir. der şair... her insan kendi fıtratına ve kültürüne göre olaylara bakar algılar.
aslında normal insan deli ile dahiyi ayırt edemez. bu dünyaya nice dahiler gelmiştir ki deli olarak yaşayıp gitmişlerdir.
neticede herkes algısına göre olayları değerlendirir.
bu bakımdan artıda ekside mantık aramak çok da anlamlı değildir.
şeyh galip
afet bana itibarı amme
der yani halkın benim eserlerimi beğenmesi benim için felakettir.
sözden anlayan biri aferin desin dünyalara değer .
nadan eder nadanla telezzüz
divanelerin hemdemi divane gerektir.
cahiller cahillerle sohbetten hoşlanır. aşıkların arkadaşı aşık gerekir. der şair... her insan kendi fıtratına ve kültürüne göre olaylara bakar algılar.
aslında normal insan deli ile dahiyi ayırt edemez. bu dünyaya nice dahiler gelmiştir ki deli olarak yaşayıp gitmişlerdir.
neticede herkes algısına göre olayları değerlendirir.
bu bakımdan artıda ekside mantık aramak çok da anlamlı değildir.
şeyh galip
afet bana itibarı amme
der yani halkın benim eserlerimi beğenmesi benim için felakettir.
sözden anlayan biri aferin desin dünyalara değer .