bugün

gerçekten çok merak ettim gelecek cevapları. can sıkıntısından mı,bilgi paylaşmak mı ne için ?

bana '' sen neden oldun porsuk'' diye sorarsınız tüm dürüstlüğümle ''ekşiye olmak isterdim ama orda sıra gelmiyor,burayı pek sevemediysemde bu ara pc başında çok vaktim var zaman geçsin diye bende buraya oldum'' derim.gelecek eksileri ve mesajları görür gibiyim. vurun.
Ortaokul ve lise yıllarımda (o zaman bir akıllı telefona sahip değildim, sadece laptopum vardı) internette ne zaman bir şey arasam karşıma ekşi ve uludağ sözlük çıkıyordu.
akıllı telefon sahibi olduğumda lise sondaydım. internete daha çok girmeye ve burasıyla daha çok haşır neşir olmaya başladım ve üniversite sınavından sonra üye olmaya karar verdim ve lys'den 2 gün sonra, hemen çaylak olduğum gün birkaç saatte yazar olmuştum ve ondan sonra sözlük hayatımın bir parçası oldu işte..
Sorunun cevabına gelecek olursak; kendimi en iyi ifade edebildiğim yer internet olduğu için sanırım..
kader mahkumuyuz, biz ister miydik buraya düşelim.
Orada olamadığımdan mütevellit burada oldum.
Sanane! Sana mı izah edeceğim?
Çünkü eşeğin zikinden dolayı.

Evet.
Ergenler (mental anlamda) laf soksun deyu.
Ekşiden sıkılmıştım. Üstüne birde kapanmıştı, benimde sevdiğim dostlarımdan bir kaçı orayı bırakıp buraya geldi. Ortamını sevdim ve kaldım. Orası büyük klimalı samimiyetsiz bir şato iken, burası kestaneleri üzerine koyduğumuz mis gibi sobalı, sıcak Anadolu evidir.
Düşüncelerimi dayayabileceğim bi yere ihtiyacım vardı.burda dilediğin gibi yazıyorsun içinden ne geliyorsa artık.bi de üye olduğum günün akşamı yazar olunca buraya yazıyordum sadece.ekşi yazarlığı onaylanmadı ama burayı daha çok seviyorum.
bu sorunun cevabını aramanız için.
Küçüklükten beri hep yazar olma hayalim vardı. Kısmet uluda yazarlıkmışahshshs.

Yok hayaller hayatlar durumuma ağlamıyorum.. Yok ya iyiyim iyiisndn.
"ahlâk-i kerem, keşf - keramet sahibi" -dini bütün- bir milletin yolunu açmak-tahkim etmek ve 40 yıllık fahışeliği ayyuka çıkmış -dinci görünümün deki- "halâ bâkire imiş pozları kesen?" natocu - kabileci namussuzları "ifşa-ilan?" etmek için.
görsel
Bu sözlükte Türkçe yazmayıp arapça ile karışık bir uydurma dil yazanlara "Türkçe yaz AMK" demek için.
eski sevgilim yazıyordu burada. o zamanlar gençtim tabi. 10 yılı geçti. o söylemişti gel kaynatak diye.

kaynatamadık. ayrıldık.
çünkü eşşeğin zikinden dolayı
görsel
-sıki tutun uşaklar, "ha bu top(lar)"a sert gireceğum?
insanlara yararlı olmak istemiştim. fikirlerimi paylaşmak hoşuma gidiyor.
islam'ı yaymak için...
-gereğinde- laf-söz anlamaz yobazlara;
"Tanrı senin hamurunu necasetten yoğurmuş,
anan seni sıçarken, yanlışlıkla doğurmuş?"
demek için.(esef ile)
Her insan hata yapar.

Tanrım affet beni.
Çok uzun zaman oldu unuttum. Nasıl düştüysem çıkamıyorum. günlük bir doz girip çıkıyorum.
burada kızlar tekli ediyo dediler. on küsur yıldır sapım !..
güncel Önemli Başlıklar