bugün

klasik olarak öldüğü için göklere çıkarılan sp genel başkanı.
ölmüş şahsın arkasından kötü konuşmak yanlış bir davranıştır, bu sebeple kendisinin icraatları, yolsuzlukları vs hatırlatılmamalıdır.
ancak kabul edilmeli ki sevilecek bir tarafı yoktu.
Allah rahmet eylesin, o da durağa bindi. Mesele duraktan onu kim alacağı.
Türkiye de bugün islam konuşulabiliyorsa buna en çok çaba harcayan zatı muhterem Hocamız Erbakandır.Adil düzen Ağır sanayi ve Manevi kalkınma düşünceleriyle türk siyasi yapısına yön gösteren hocamız aynı zamanda memleketin yetiştirmiş olduğu en büyük bilimadamlarından biridir. bugün tarih itibarıyle vefat etmiştir.mekanı cennet olsun
bugün saat 11.40 sularında hayata gözlerini yuman türk siyasetçi. uzun ömrüne - kendi açısından - büyük başarılar sığdırdığı manidardır. sevip sevmemek önemli değildir kanaatimce, toprağı bol olsun demek insanlıktır.
(bkz: adil düzen)
rahmet göresi, taksiratı affolası, şefaat göresi, ruhu şad olası akademisyen, siyaset adamı.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce öldüğünü sandığım insan.

lan adam gerçekten ölmüş.
epey sebepten dolayı belki de çok az kimseye duyacak kadar saygı duyuduğum insan. sevip sevmemem ise beni bile ilgilendirmez..
allah rahmet etsin..
hiçbir şey çekmedi öğrencilerinden çektiği kadar... allah rahmet eylesin.
bush'la at pazarlığı yapanların şimdi kendini fatih'in evladı gibi görmüş ve
hep fatih'in evladı gibi konuşmuş bir liderin cenazesine hangi yüzle katılacak, bilmiyorum..
herkes hakkında atıp tutuyor ama şu sözlükteki herkesi toplasan o adamın ossuruğu kadar olamaz.
bu gün itibariyle vefat etmiş politikacı. Allah rahmet eylesin...
ama yine de (bkz: kör ölür badem gözlü olur)
erbakan ölmüş.tesadüfe bakın bugün deniz gezmiş'in doğum günü
kaçırdığı paralar ve borçlarının affedilmesi için torba yasanın kabulünü bekleyip öyle ölen kişi.böylelikle içi rahat etti herhalde.
(bkz: defne j ölümünü erbakanınkinden daha çok konuşmak)
iyi bir siyasetçi,iyi bir liderdi.Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.
ayıbettin erbakan. *
inandığını biliyorum bu yüzden söylüyorum; eğer öteki taraf diye birşey gerçekten varsa işi çok zor. zira allah' ın "kul hakkıyla gelmeyin" dediğini biliyorum.
adil düzen projesi sayesinde türkiye'de bir nebze global sermayenin çarkına çomak sokabilmiş adamdır.

inşaa ettiği milli görüş; her zaman ulusal bir çizgi izlemiştir. kıbrıs çıkartmasının gerçek kahramanı olmasının yanında dindar kesimin gerçek temsilcisidir. veya temsilcisiydi.

ölmeden evvel verdiği röportajda; türkiye'yi bölmek için gereken her türlü maddenin ve zeminin akp hükümeti tarafından başarıyla inşa edildiğini; önümüzdeki seçimlerin türkiye'nin kaderi açısından çok önemli olduğunu söylemişti.

hatta o kadar önemliydi ki bu seçimler, yıllardan yorgun düşmüş bünyesini ve hasta kalbini hiçe sayarak tekrar liderliğe soyunmuştu. akp uzantısı has partiyle bu işlerin olmayacağını biliyordu çünkü. çünkü; islami çizgideyiz ayağına memleketi hissizleştirerek her türlü siyonist-amerikan hareketini türkiye de yapanlara "gerçek islami çizgide olan biziz" diye haykırarak tekrar hükümet olma şansı tanımak istemiyordu.

hoca, başbakan olacak; satılmış olan milli sermayeyi geri getirecekti.

çünkü akp zamanında zarar ettirilen devlet kuruluşları kendi döneminde 14 milyar dolar kar yapmıştı. 14 milyar dolar az gelmesin size; onun zamanında türkiye'nin borcu 80 milyar dolardı, 580 milyar dolar değil.

türk siyasi çizgisinde ve tarihinde efendi kişiliği, zekası ve dik duruşuyla yer bıraktı. doğal olarak nurcular kendisini hiç bir zaman sevmedi. çünkü o hiç bir zaman ağlamadı!

bugün 12 eylül veya 28 şubat diye ağlayanlar, aslında 28 şubatın bizzat mimarıydılar. parmakları vardı, gözleri vardı, hiç bir şeyleri yoksa "oh"ları vardı. o bunu biliyordu.

hoca ile siyasi düşüncemiz tam olarak uymazdı ama oturup maddelesem epey bir ortak yanımız çıkar eminim. belki ayrıntılarda sadece uyuşamayız. veya basitçe şunu söyleyebilirdim ki; tayyip gibi dostum olacağına hoca gibi düşmanım olsun.

allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın.
kendi icadı olan havuz sistemi sayesinde türkiye cumhuriyeti'ne tarihinin en refah dönemini yaşatan, türkiye'nin ilk yerli otomobili devrim arabaları'nın proje lideri olan lakin devrim arabaları filminde ismi zikredilmeyen bilim ve devlet adamı, siyasetçi...
allah rahmet eylesin...
hepimizin başı sağolsun kankulilerim. türk siyaset tarihinin en önemli isimlerinden biri hayatını kaybetti. günümüzün zeminini hazırlayan, bize bildiklerimizi öğreten oydu.

üzgünüz...
unutmayacağız unutturmayacağız.

seni değil, kayıp trilyonu...
ölümünün bir gün ardından duaların geldiği rahmetli siyasetçi.
siyasetin hocalarındandır, allah rahmet eylesin.
bu sefer şubat'ı 27 çekti. karısına erkek doktor bakmasın diye hastaneler değiştirip sonra ölümüne sebep olan bi adam aynı zamanda. değişik bir din anlayışı vardı. bir de bilim adamı-imiş...
kör ölecek yine badem gözlü olacak, bu ülkeye verdiği zararı biz ödeyeceğiz. türkiye...
yine de insanlık işte, rahmet dilemek, baş sağlığı dilemek gerek. ölüm başka bi şey nihayetinde.