bugün

Adimin isim babasi badem biyiklim. allah rahmet eylesin.
ölmek için iyi bir gün seçmiştir.
siyasi hayata damgasını vurmuş vecizeleri vardı rahmetlinin. sevsek de sevmesek de bu sözlerin izi kaldığını kabul etmeliyiz.

işte bunlardan birkaçı:

- Fırtınalara yön veren kelebeklerin kanat çırpışıdır.

- Namaz dinin direği cihad ise zirvesidir. Biz siyaset değil cihad yapıyoruz.

- Müslüman Hakkın hakimiyeti için 'motor', Şerrin yok olması için 'fren' olma Görevlisidir.

- Bir çiçekle bahar olmaz. Ama! Her bahar bir çiçekle başlar.

- Irak'ta ölen bir tek çocuğun vebalini, yedi sülaleniz alnını secdeden kaldırmasa da ödeyemeyecektir.
defne joy foster kadar sözlükte prim yapmamış rahmetli başbakandır.
barrack 27 olarak en azından bugün necmettin erbakan için kötü bir şey yazmamanızı rica ediyorum.
mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin.
mekanı cennet olsun.
Okul hayatı başarılarla dolu, prOfesör olmuş adamdın, Allah kitap lafı ağzından eksik olmazdı, bilmiyor muydun ölümün de var olduğunu. Ne gerek vardı bu kadar dünyevi hırsa.öldün gittin işte.

EdiT: iyi oldu anlamında demiyorum. Soruyorum sadece. Benim bildigim islamda nefsine hakim olmak iyi Müslüman olmanın Önde gelen şartidir. Nefs sadece cinsellik söz koNusu oldugunda mı ona uymamak gerekir. iktidar hırsına, yÖnetmek, başta olmak hırslarına karşı nefisle mücadele gerekmEz mi?

84 yaşında ayakta duramiyorken, "ben partinin başinA geçecem" demek nefsine yenilmek değil midir?

Ecevit'e atıp tutuyordunuz. Onu da aynı Allah yaratmamış miydi?
susurluk rezaleti için "sadece fasa fiso" diyen bir adam. o çok zeki hocaya, gitmeden bunu sormak isterdim. tüh kaçırdık!

ayrıca, döneminde başbakanlık ve öğrenim burslarına yaptığı yüzde yüzlük zammı,
şehirlerarası otobüslerde getirdiği sigara içme yasağı unutmak nankörlük olur.
vefat ettiği yaşın yarısına kadar yaşadığı hayat bile çok fazla hayat. kubbede bir hoş seda bırakmıştır
iyi yada kötü işler yapmıştır, artık hesapları görme vaktidir. bize düşen sadece allah rahmet eylesin demek...gerisi boştur, ölenin arkasından gereksizdir...
allah rahmet eylesin.
recep tayyip beyin akıl hocası, şuanki karanlık durumumuzda büyük pay sahibi, öldüğünü duyduğumda tüh bile demediğim siyasal şahsiyettir.
allah rahmet eylesin yaptığı işleri tarih yazacaktır bazıları ise tarihin sayfaları arasında kaybolacak veyahut nefretle anılacaktır.
güzel insandı. klavye başında ona bok atmaya çalışan insanların aksine bu ülkeye önemli şeyler kattı. defne'nin ardından ona toz kondurmayan demokratik! arkadaşların ağızlarından salya akıtarak "geberdi vb" söylemlerde bulunmasını acıyarak izliyorum.
(bkz: hbbia nın erbakanın ölümü hakkındaki müthiş yazısı)
Hocama Allahtan rahmet diliyorum.

Hocama iftira atan köpekleri ise şiddetle kınıyorum. düşünceni açıkla eyvallah ama iki dakikalık haber bülteninden aldığın bilgiyle iftira edersen alçağın birisisin.
öldü hem de çok manidar bir günde ..(bkz: demek ki sonsuza dek koltuk baki değilmiş bunu gördük)
ölmeden şu trilyonların yerini söyleyeydi de bana öyle gideydi.
allah taksiratını affetsin.
bana göre profesör olacak kadar * iyi bir mühendis, ama kötü bir siyasiydi. en büyük günahı rte ve saz arkadaşlarının hocası olmasıydı. allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsundur. ne kadar çoğu yönden sevmediğimiz bir ideolijiyi savunsa da en azından milli görüşçüydü, yani milli değerleri herşeyin önünde tutuyordu, amerikan karşıtı idi, ve akp'deki talebeleri gibi amerika'nın çıkarları peşinde koşmaya karşı idi. şimdilerde ulusalcı diye dalga geçilenlerdendi, yani ulusal ve milli değerleri savunurdu. kabalaşmaz ve zeki esprilerle muhalefet yapardı. kısacık başbakanlık döneminde memurlara tarihteki en yüksek zammı yapandı. ve akp'yi milli değerleri gözetmediği ve savunmadığı için en çok eleştirenlerdendi.
her zaman halkın derdini kendi derdi bilen bir lider.son nefesine kadar her zaman davasının arkasında olan kıymetli hocamız. allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
siyasi görüşlerine katılmasam da türkiye'nin yetiştirdiği en iyi mühendislerden biri olduğunu inkar edemem. ölümünü duyunca üzüldüm. allah rahmet eylesin.
Rahmetle anılasıca hoca. Ruhu şâd olsun.
vefat etmiş kıymetli profesör, siyaset adamı. ne kadar öğrencilerinden hazzetmesek de milli çizgisini beğendiğimiz adamdır. milli görüşle siyonizme ve akp'deki öğrencilerine karşı mücadeleye girişmiş ve ilerlemiş yaşına bakmadan parti başkanlığına gelmiştir. mücadele adamı olduğunu söyleyebilirim.
hakkında daha çok trilyon davası gündemde olsa da milli tank projesini tasarlamış bir bilim adamı mühendistir o.

(bkz: mücahit erbakan)