bugün

kürtce avci anlamina gelen kelime..bildigim birkac kürtce kelimeden biri..
yeni nesil pkk sempatizanı yazar. pkk'nın meşruluğuna dair müthiş örnekler verirken bir taraftan da tüm pişkinliği ile pkk'nın allah tarafından kürt halkına gönderildiği "kurtarıcı isa" kutsiyetiyle mübarek misyonlar yüklendiği mesajını vermekten çekinmemiştir.
bana kalırsa pkk allah tarafından gönderilmiş olmasa bile birileri tarafından kürt toplumunun başına bela olarak gönderilmiştir.
bu ülkede tamam 30000 üzerinde sivil asker şehit verilmiş, pkk katliamları olmuştur. fakat pkk asıl en çok zararı yine kürtlere vermiştir. deveye diken yarar.
(bkz: #5463037)
dağ kadrosunun sözlük uzantısı. kendisine birkeç gün ömür biçiyorum.
bir köy yolunda ilerleyen arabadır.

(bkz: camları kapat)
(bkz: necirvan barzani)
"ben kürdüm aheeeyyy" nidaları ve şemmammi halayı ile sözlükte arzı endam eden bünye.
bir sakin ol mahmut, kimse sana necisin diye sormadı.
o bir filozof...

(bkz: #5581170)

--spoiler--
2) tece* gözünde terörist; mücadelesi uğrunda hayatını kaybeden, şehittir. bir ölüp, binler doğan bir inanc icin üzücü olan fakat yıldırıcı olmayacak olayın onurlu öznesidir.
--spoiler--

sözlüğe şaka amacıyla yollanmış yazar. kötü sıfatlar yetersiz. kendisine nacizane tavsiyem arkadaşları gibi bomba düzeneği yaparken kutsal(!) bir şekilde şehit(!) olsun, yormasın g3'leri.
dağdan indim şehire yazarıdır.
nerede "bölücü" bir unsur görseler orada biten ökse otlarının dadandığı sekoya.
yazılarıyla darvin teorisini destekleyen şahıs.
(bkz: bu yazarı bir saat içinde 6 kere eksi oyla)
ermeni olmak başlığına girdiği (#5597632) nolu entrysinde ermenilerin türklerden üstün olduğunu söylemiş yazar. tabi ama doğru ya sözlük formatına uygun olduğu sürece ebemizi bile sikebilirlerdi. bak nasılda unutmuşum moderasyon. kusura bakmassın artık.
(bkz: boş küme)
"ne işin var sözlükte lan?" sorusuyla karşılanması gereken, tez zamanda kellesi vurulası çılgın çocuk.
yürekli ve güzel yazar. bir çoğundan daha fazla dolu bir küme. küme diyorum lan?
insanı komunizm, sosyalizm gibi kavramlardan soğutan amacı üzüm yemek değil bağcıya sataşmak (dövmek demiyorum zira kim kimi dövüyor * )olan ve yüksek ihtimalle tesadüfen yazar olmuş (!) kişidir. efendi efendi suyunu iç içmeyeceksen kabı bulandırma arkadaş
başlıkları alt alta okumak başlığında şahsıma inceden hakaret dokundurmuş (#5598912), fakat cevabını alması uzun sürmemiştir kusura bakmasın artık. (#5598960)
soyadı barzani olan, türkiye topraklarına göz dikmiş kişiliksizin adıdır.
acik sozlu yazar.

(bkz: hewal)

edit: yav merak ettim catlayacam. hangimize giciksiniz ? bana mi ? necirvan'a mi ?
girdiğim bir entry üzerine kendisini hiç tanımama rağmen "sabah sabah adamın asabını bozma amk" diye özel mesaj gönderen yazardır. bu özelliği nereden geliyor bilmiyorum fakat sanırım biraz kavgacı bir dostumuz kendisi. burdan ona ne bu şiddet bu celal diye seslenmek istiyorum ama istiklal marşı içinde geçen bir söz olduğu için yanlış anlayıp başka bir küfürle dönmesinden de korkuyorum.
gitmesini beklediğimiz yazardır. hoş gittir.
insanlara özel mesajla küfretmesine rağmen hala yazar olarak kalan yazar. silik olması için adam öldürmesi gerekiyor.
geceleri tas bebege dönüsen sakirt.
caylak yazar kardeşimiz, duyumlara göre sucuk ekmek istiyormuş tez yerine getirile isteği.
çaylağın önde gideni.