bugün

hiç oynanmamasından iyidir.
(bkz: kimseye faydası olmayan entryler)
(bkz: böyle başa böyle tarak)

edit büdüt : ilk defa başıma kalıyor, alışkın değilim, 6. entry idi benimki, nasıl oldu anlayamadım. ağlamak istiyorum sayın seyirciler. kaldı ki bu başlık saçma, başlık nba maçlarının türkiye saatine göre gece yarısı oynanması olabilir. kim açtı lan bunu?*
türkiye ile saat farkına bakılınca normal olan durumdur.
maçların izlenmesini güçleştiren durum.
gece yarisi oynanmayan maclardir, bu nedenle olmayan bir durumun baslik haline getiren soz obegidir
keşke dünya kendi ekseni etrafında ters dönseydi, güneş batıdan doğsa, doğudan batsaydı...*
(bkz: dünya dönüyor sen ne dersen de)
(bkz: saat farkını bilmeden başlık açanlar)
(bkz: ve beyne ayar yiyenler)
terbiyesizliktir. nba'in bize garezi var kesin.
amerika birleşik devletleri'nde saat 24:00 dan önce zencilerin tvlerde çıkmasının verdigi yasaktan kaynaklanmaktadır.zira erotik yayınlar gece yarısından sonra başlar.

(bkz: buda böyle bir entry işte)
dünyanın şeklinden olabilir.
keşke gerçekten gece yarısında oynansaydı da biz de hava aydınlıkken izleyebilseydik...
Ne zaman bu maçları izlemeye niyetlensem 2. çeyrekten sonra acayip uyku bastırır ve bünyem buna yenik düşer. Genelde alakasız bir sabah şekeri programından gelen gürültülerle yeni doğan güne merhaba diyebilirsiniz. Böyle durumlarda nerdeyim ben? Beni buraya kim getirdi? gibi soruların akla gelmesi normaldir.
çok saçma bir olaydır. türkiye de binlerce insanı gecenin köründe uykusundan etmeye kimsenin hakkı yoktur. burdan nba yöneticilerine sesleniyorum. ya maçları türkiye' de oynatın ya da insan gibi bir saatte oynayın. *
(bkz: ulusoy istifa)*
emperyalizmin sonucudur, alicilarinizin ayari ile oynamayin. *
aslında sabaha karşı oynanan maçlardır. abd'de pek çok maç oynandıı için bazı maçlara anca sabaha doğru sıra gelir.
(bkz: yalanciya fil tecavuz etsin mi)
daha iyi bence arada çıkan ponpon kızlara bakmak daha rahat olur.
Enbiğeyin ayıbıdır. Ulan koyun şöyle aksam 7ye 8e rahat rahat izleyelim. Bize garezi var ibnelerin.
güncel Önemli Başlıklar