bugün

uzun süredir sakatlıkları bulunan yıldızların parkelere tekrar dönerek gönülleri fethedeceği yeni nba sezonudur. her sene olduğu gibi yine ekim ayı sonunda başlayacaktır.

(bkz: kobe bryant)
(bkz: derrick rose)
(bkz: brook lopez)
(bkz: danilo gallinari)
(bkz: javale mcgee)
(bkz: al horford)
(bkz: ryan anderson)
(bkz: jrue holiday)
(bkz: larry sanders)

edit: nesi eksilendi anlamak imkansız, sözlük mal dolmuş anasını satıyım...
Mamba dönecek olmasıyla heycanla beklediğimiz sezondur.
Buranın boş olması ilginç. Golden state taraftarı olarak önümüzdeki oklahama maçını kaybedeceğimizi düşünüyorum. Durant döndü ve inanılmaz basketbola aç 40 sayı ve üzeri bekliyorum. Bogut ve ezelinin de olmadığını hesaba katarsak.
Edit: sağlam nba takipçisi varsa sohbet etmekten büyük zevk alırım ki hele bu yıl çok konuşulacak şey var.
Edit2: gsw oklahama maçında beni yanıltmıştır.green ve barnes takımı sırtladı.
ciddi anlamda en kötü sezonlardan biridir. iki konferans var bir tanesi finale bir takım çıkaracak diğerinde ise play off yapan her takım şampiyonluk adayı. bu sene nba diye genel bir şey yok. batı konferansı var o kadar. doğunun bu kadar kötü, bu kadar rezil olduğu bir sene hatırlamıyorum.
Doğu her zaman kötüydü. Sadece bu yıı gsw, mgzzls, portland çok iyi şampiyonluk adayı potasına girdiler. Batıda bu yıl çok kan akacak. Oklahama, pelicans sacremento bunlarda hemen sunsın ensesinde playoff için kapışıyorlar.
Dallasın rondo takasından sonra batıda şampiyonluğa oynayacağını düşünüyorum.Spurs yavaş yavaş temposunu buluyor üst sıralara çıkacaktır. Memphis ve portland bu oyunlarını devam ettiremiyecekler.
Gsw - dallas- spurs- houston- portland- memphis-clippers- oklahama büyük bir ihtimal böyle biter batı.