bugün

19 ocak 1988 doğumlu basketbolcu. 2008 nba draftı'nda 18. sıradan washington wizards tarafından seçildi. 2,13 boyunda ve 114 kilo ağırlığında. anlaşılacağı gibi pivot oynuyor.

2010 dünya basketbol şampiyonası'nda abd forması giyecektir. ilk olarak 15 kişilik kadroya alındı. daha sonra kadro 12 kişiye indirilince kadrodan çıkarıldı. ancak new jersey nets forması giyen brook lopez'in sakatlanmasından sonra mcgee kadroya tekrar alındı. brook lopez'in yerini doldurması tabii ki imkansız. ama zaten nba'in en iyi oyuncuları şampiyonaya katılmak istemiyordu. bu yüzden mcgee seçimini çok eleştirmemek lazım.
tek potayla yetinmeyen parlak adam. işte böyle şovlar lazım.
birazdan da potaya koyduğu kağıdı ağzıyla alıp smaç yapıcak diye tahmin ediyorum.
bu insansa çocuğumu keserim!
manyaktır.
iki potadan sonra üç topu da bize gösteren adam.
finalde 4 topla smaç vurmasından korkuyorum.
deli midir nedir anlayamadığım basketbolcu manyak. bunların hepsi ne içtiyse aynısından istiyorum.
(bkz: slam dunk contest 2011 de dönen şikeler)
(bkz: iki potaya smaç yapıp tek oy almak)
gibi başlıklar açtırtabilen yegane,dev smaçör.
Türkiye de olsa "doping kullanıyor bu kesin" suçlamalarıyla karşılaşacak oyuncu. gerçi yaptıklarını başka şekilde de açıklayamıyorum. Final de bastığı smaçta kafasını potaya çarpmamak için eğmek zorunda kalışı beni çok etkiledi. Keşke nate robinson denen mahlukatla aynı dönemde yarışsaydı da eline verseydi diye hayıflanıyorum şu an.
bence bu smaç yarışmasının birincisi.griffin de birincidir gözümde ama bu adamın da eksik kalır yanı yok.tek olumsuz yanı beyin özürlü olmasından dolayı ilk smacını sona saklamamasıdır.
yaptığı smaçlara bakılırsa 2.00m boyunda falanmı gibi sıçrıyor bu adam. ama 2.13 bu adamın boyu. Dwight Howard'dan uzun, potansiyel bir smaç şampiyonu. Blake Griffin olmasa rekor kırabilirdi.
birinci olsa kimse aa bu neden birinci oldu demezdi, derozan ın smacıda kesinlikle birinciliği hakediyordu. tek şanssızlığı ultrasüpersonik griffinle finale kalmasıdır. geçen sene girseydi eğer sallaya sallaya birinci olurdu.

(bkz: bu gözler nate ronbinson'un şampiyonluğunu da gördü.)
türkiye saatiyle gece oynanan maçta chicago'ya karşı 11 sayı, 12 ribaund ve hayvanlar hayvanisi 12 blokla!!! triple double yapmış canavar.
dün gece oynanan washington wizards - miami heat maçında önce chris bosh'ı, ardından dwyane wade'i bloklamış canavarımsı. gelecek var bu gençte.
http://www.youtube.com/watch?v=ieymkwx3wRU
parkelerin sabri'si.
videoda söylendiği üzere kendisi nba tarihinin en garip oyuncusu olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=AgSYA3Gb7oI
biraz deneyim ve kas ile nba'in süper pivotları listesine adını yazdırabilecek bir gençtir. bloklar konusunda aşmış bir şey zaten ama hangi topa çıkması gerektiğini öğrenmesi gerek; yoksa yerini/adamını kaçırıp beynine smaçlar da yer. bunun dışında sırtı potaya dönük oynayabileceği birkaç alçak post numarası öğrenmesi ve bunları kusursuzlaştırması gerek.

haaa bu it oğlu it daha 22 yaşında. pivot dediğiniz zaten 30'una merdiven dayamadan pişmez. yalnız benim anlamadığım şey 18. sıraya kadar beklemiş olması. 2008 nba draftı varsıl bir draft yılıydı ama bu kadar da değil be birader.

ekleme: aynı yıl brook lopez gibi diğer bir hayvan da 10. sıradan seçilmişti. bu gm'lere akıl fikir diliyorum.
triple double yapacağım diye götünü yırtan basketbolcudur. kafadan problemi vardır, yoksa fena oyuncu değil, banvit'de ilk 5 oynar..
kafadan kontak falan ama nba 2011 smaç yarışmasında şampiyonluğu çalınmıştır. annesi de eski bir wnba oyuncusudur.
dün kevin love ı sakatlayan allahsız ittir.
denver nuggets ile 4 yıl, 44 milyon dolar karşılığında yeni bir sözleşme imzalamıştır.
denver nuggets'ın 4 yıllık 44 milyon dolar verdiği basketbolcu. amerikalı şaban'ın nba şubesi.
bedensel her türlü vergiye iye olan ama beyni olmadığından sürekli blooper videolarının baş aktörü olan hakan şükür'ün nba'deki temsilcisi.